Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
  • Dune 60/60 см

Dune 60/60 см

  • Артикул: sm2550
Оцінити
  • Цена: 145.00 грн.

Серія Dune
Розмір: 60/60 см
min висота рельєфу: 15 мм
max висота рельєфу: 30 мм
Кількість в упаковці: 1 шт.
Рельєф декоративних 3D панелі Alivio серії Dune, складені з м'яких тривимірних хвиль, нагадує піщані бархани пустелі або неквапливу гладь океану. Цей ефект можна посилити, пофарбувавши оздоблювальні матеріали в градієнт – блакитні, що переходять у глибокі сині, або світло-бежеві, що переливаються в темно-золоті.
Гіпсові 3D панелі Alivio це одна з останніх розробок в декорі інтер'єру. За допомогою них ви можете легко та швидко змінити зовнішній вигляд приміщення. Ненав'язливі малюнки на поверхні панелі дозволять створити в інтер'єрі вашого будинку відчуття гармонії та впорядкованості.
Гіпсові 3Д панелі ідеально підійдуть при оформленні дизайну як житлових приміщень (вітальня кімнат, дитячих, передпокоїв, спалень, домашніх кінотеатрів, камінних), так і комерційних (барах, ресторанах, кінотеатрах, офісах, концертних залах, театральних студіях, офісах, залах засіданні, музеях, банках
Дизайн гіпсових 3D панелі Alivio надасть інтер'єру Вашого будинку природну гармонію, створить в ньому атмосферу затишку, тепла і безтурботного спокою. Вони чудово виглядають як у вертикальному, так і у горизонтальному виконанні. Щоб підкреслити плавність і м'якість лінії, можна використовувати Dune у поєднанні з декоративними панелями з інших серій із суворим геометричним малюнком.

Унікальні переваги 3D гіпсових панелі:
Абсолютно негорючий матеріал (клас горючості «НГ»)
Екологічно чистий продукт
Тривалий термін служби (до 100 років)
Простота та легкість установки
Висока питома щільність матеріалу у поєднанні з мінімальною вагою виробу
Товар сертифікований та може застосовуватися для громадських та приватних проектів.
Оригінальний зовнішній вигляд і сучасний дизайн

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!