СтройМаг
0919440753
RU | UA
Цены уточняйте у менеджеров
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
  • Клей для кладки газоблоків GERMAN STONE KL-33 25 кг

Клей для кладки газоблоків GERMAN STONE KL-33 25 кг

  • Артикул: sm4905
  • Производитель: German Stone
Оценить
  • Цена: 85.00 грн.

Застосування

При муруванні стін з використанням газобетонних, керамічних та шлакобетонних блоків та глиняноі цегли; вирівнюванні поверхонь та шпаклюванні (до товщини 0,5 см). Для виконання робіт ззовні та всередині будівель. Інструменти. Звичаині для мурувальних робіт із нержавіючих матеріалів: кельма, висок, ватерпас, косинець, рулетка, правило.

Підготовка основи.

Виконується згідно загальних правил виконання мурувальних робіт. Основа, на яку укладається кожен наступнии ряд кладки та підготовлені мурувальні вироби, повинні бути неушкодженими, міцними, очищеними від бруду та засохлого розчину. Увага! Всі роботи по підготовці основи доцільно проводити не менше ніж за добу до початку основних робіт.

Температурнии режим.

В процесі виконання робіт та протягом наступних двох діб температура основи, матеріалів та навколишнього середовища повинна бути межах t=(10-30)°С, вологість повітря 50?60%. Оптимальна температура виконання робіт t=(22±2)°С, вологість ?=(55±5)% (нормальні умови). Увага!!! Уникати нанесення матеріалу на поверхню, що піддається підігріву та попаданню прямих сонячних променів!

Приготування розчину.

Для приготування розчину використовувати тільки чисту воду. До мінімально вказаноі кількості чистоі води кімнатноі температури додати суху суміш та ретельно перемішати до одержання однорідноі маси без згустків та грудок (вручну або за допомогою електродрилі з мішалкою). Необхідна консистенція розчину досягається поступовим додаванням залишку відміряноі води. Приготовлении розчин витримати 5-10 хвилин для "дозрівання", потім знову ретельно перемішати. При загустінні розчинноі маси іі слід "оживити" короткочасним перемішуванням без додавання води.

Витрати води: 0,17 - 0,22 л на 1 кг сухоі суміші. (Приблизно 4,25 -5,5 літрів води на мішок суміші вагою 25 кг). «Робочии час» розчиновоі суміші: не менше 1 години. За нормальних умов, бажано використати розчин протягом 0,5 години.


Увага!!!

Забороняється додавати до розчину інші компоненти.


Виконання робіт.

Порядок виконання мурувальних робіт у відповідності до загальних правил іх виконання. На основу наноситься розчинова суміш та викладається зовнішніи ряд. Подальші роботи визначаються загальним порядком мурування. Рекомендовано наносити таку кількість розчиновоі суміші, щоб мати можливість укласти останню цеглу протягом «відкритого часу». Перед муруванням наступного шару кожен попередніи повинен бути перевірении на горизонтальність. За допомогою виска або іншим чином викладені ділянки перевіряються на вертикальність. “Відкритии час” розчину не менше 30 хвилин. Робоча товщина шару - 2 - 5 мм. Витрати. Використовується 1,2-1,4 кг сухоі суміші на 1 м2 при товщині шару 1 мм.

Чистка інструменту.

Інструмент та обладнання очищують відразу після иого використання. Воду після очищення інструментів забороняється використовувати для приготування суміші.

Зберігання.

Суху суміш треба зберігати у заводськіи упаковці в сухому приміщенні при температурі не нижче (+5)?С.

Транспортування.
Транспортують усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення у критих транспортних засобах. Увага! Виробник не несе відповідальність за неправильне використання матеріалу, а також за иого застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цією інструкцією.
Оценить
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Не нашли товар на сайте?
Позвоните 044-501-45-46 и мы найдем!