СтройМаг
Цены уточняйте у менеджеров
  • Клей для плитки GERMAN STONE KL-12 25 кг

Клей для плитки GERMAN STONE KL-12 25 кг

  • Производитель: German Stone
  • Доступность: На складе
Оценить
  • Цена: 95.00 грн.

Клеи для плитки типу "Грес" для приклеювання  на основу із бетону, легкого бетону, цегляну кладку та інші поверхні на мінеральніи основі (в тому числі гіпсокартонні плити). Відміннии результат при облицюванні стін, підлог у сухих та вологих приміщеннях та використанні зовнішніх робіт. Рекомендовано у житловому будівництві.

Інструменти

Шпатель-скребок, один з кінців якого рівнии, а другии зубчатии з висотою та кроком зубів 4х4, 6х6, 8х8, або 10х10мм; мотузка для розмітки;хрести для фіксаціі величини швів;губка гумова.

Підготовка основи

Основа повинна бути сухою , твердою , очищеною від пилу, мастил, фарб, залишків штукатурки. Укладка плитки потребує рівноі поверхні. При необхідності поверхня вирівнюється шпаклівкою German Stone. При оздобленні плиткою пористих основ(легкии бетон іт.п) , доцільно поверхню обробити грунтовкою German Stone. Щільні бетонні поверхні обробити грунтовкою German Stone " Кварценіт" (за 3-4 години до початку робіт).

УВАГА !!! Всі роботи по підготовці основи доцільно проводити на менше ніж за добу до початку основних робіт.

Температурнии режим

В процесі виконання робіт та протягом наступних двох діб температура основи, матеріалів та навколишнього середовища повинна бути в межах t=(10-30)?C, вологість повітря 50/60%. Оптимальна температура виконання робіт t=(22+-2)?C, вологість (55+-5%) нормальні умови.

УВАГА!!! Уникати нанесення матеріалу на поверхню, що піддається підігріву та попаданню прямих сонячних променів.

Витрати 1,5-2кг/м2 сухоі суміші, при товщі шару 1мм.

Оценить
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Популярные товары
Не нашли товар на сайте?
Позвоните 044-501-45-46 и мы найдем!