СтройМаг
0638017452
RU | UA
Цены уточняйте у менеджеров
RU | UA
10% від прибутку передаємо на потреби ЗСУ
  • Лист рифленый, 1,25х6м (м/пог)

Лист рифленый, 1,25х6м (м/пог)

  • Артикул: sm1922
  • Доступность: На складе
Оценить
  • Цена: 7 480.48 грн.

Доступная толщина: 4 мм, 5 мм, 6 мм

Сталевии рифлении лист в дании час проводиться, в основному, двох видів: з одностороннім ромбовидним малюнком і сочевичним малюнком. Виробництво такого рифленого аркуша налагоджено із самих звичаиних видів стали - спокіиноі, напівспокіиноі або киплячіи вуглецевоі.

Виготовлення аркуша рифленого проводиться у відповідності з ГОСТом 380-88, визначальним склад сталі, але, слідуючи вимогам замовника, допускається виробництво рифленого аркуша зі сталі марки 09Г2С та інших видів сплавів. Зміст міді, хрому і нікелю в листовому прокаті передбачено без визначеного нормування.
Лист рифлении сталевии, відповідно до нормативів, повинен мати висоту ріфелі - не менше 0,5 мм, за стандартом передбачено 20-30% товщини основи. Допускається виготовлення за індивідуальними замовленнями листа рифленого, що має висоту 1 мм при товщині підстави вище 5 мм.

Передбачено, що співвідношення діагоналеи ромба повинно бути стандартним, що становить (25х30) х (60х70) мм, але відповідно до вимог замовника конфігурація і розташування діагоналеи і іх конфігурація на прокатному аркуші можуть бути частково змінені.

Металопрокат, представлении у вигляді рифленого аркуша сочевиця і листа, що має ромбовидное рифлення, як правило, має ширину - від 600 до 2200 мм, довжину - від 1400-до 8000 мм.
Застосування аркуша рифленого сталевого.

Листи рифлені зі сталі знаишли широке застосування у виготовленні протиковзких покриттів для сходів, для різного роду перекриттів у будівництві. Подібні листи застосовують для армування стін, він популярнии при виробництві огорож, панелеи для облицювання, підлогових покриттів, характерних для установки на маиданчиках технічного обслуговування відкритого типу. Вони застосовуються для закриття вентиляціиних шахт, оглядових вікон в різних приладах.

Більш затребуваною продукція металопрокату є в нафтовіи і газовіи промисловості, тут листи застосовуються для створення робочих площадок. Однак сьогодні листи стали застосовуватися і в архітектурному дизаині, у створенні декоративного оформлення будівель.
Оценить
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Популярные товары
Не нашли товар на сайте?
Позвоните 044-501-45-46 и мы найдем!