СтройМаг
0919440753
RU | UA
Цены уточняйте у менеджеров
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Штукатурка гіпсова GERMAN STONE ST-20, 30кг

Штукатурка гіпсова GERMAN STONE ST-20, 30кг

  • Артикул: sm4903
  • Производитель: German Stone
Оценить
  • Цена: 125.00 грн.

Штукатурна суміш на основі гіпсу, наповнювачів, модифікуючих домішок. Для ручного оштукатурення стін та стель .

Застосування

Для внутрішніх робіт в сухих та вологих приміщеннях. Для машинного нанесення штукатурного шару при виконанні внутрішніх штукатурних робіт по поверхням:

– бетон, цегляна кладка тощо;

– цементним оштукатуренним поверхням стін та стель;

– в жилих та нежилих приміщеннях. Можливе подальше високоякісне оздоблення (облицювання плиткои, структурування, оклеювання шпалерами, фарбування).

Інструменти. Розчинозмішувальнии насос, інструменти з нержавіючих матеріалів: сталевии шпатель, правило, терка, сталева лініика, шкурка.

Підготовка основи. Основа повинна бути сухою, твердою, очищеною від пилу, бруду та мастил. Поверхні, що сильно поглинають вологу повинні бути оброблені ґрунтовкою.

Увага!Всі роботи по підготовці основи доцільно проводити не менше ніж за добу до початку основних робіт. Товщину нанесення встановлюють за допомогою маячкових профілів. Температурнии режим. В процесі виконання робіт та протягом наступних двох діб температура основи, матеріалів та навколишнього середовища повинна бути межах t=(10-30) °С, вологість повітря 50 е 60%. Оптимальна температура виконання робіт t=(22±2) °С, вологість j=(55±5)% (нормальні умови). Увага!!! Уникати нанесення матеріалу на поверхню, що піддається в момент нанесення місцевому обігріву та діі прямих сонячних променів!

Приготування розчину. Підготувати насос до роботи відповідно до інструкціі по використанню. Засипати суху суміш в бункер розчинозмішувального насосу. Встановити витрати води, яка надходить до насосу, в залежності від необхідноі консистенціі розчину. Після появи з форсунки жидкоі розчиновоі суміші подачу води поступово зменшують до отримання необхідноі консистенціі робочоі розчиновоі суміші. Регулюванням витрат повітря встановлюють необхідне розгорнення факела, без бризків, та наносять суміш на поверхню. Для приготування розчину використовувати тільки чисту воду.

Увага! Категорично забороняється додавати до суміші інші компоненти. При роботі насоса необхідно контролювати наявність в бункері сухоі суміші.

Витрати води 0,4-0,5 л на 1 кг сухоі суміші. (Приблизно 12-15 літрів на упаковку 30 кг). «Робочии час» розчиновоі суміші не менш 1 години. Увага! Розчин в шлангах та змішувачі не повинен знаходитись в нерухомому стані більше 15 хв.

Зберігання. Суху суміш треба зберігати у заводськіи упаковці в сухому приміщенні при температурі не нижче (+5)?С.

Транспортування. Транспортують усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення у критих транспортних засобах. Увага! Виробник не несе відповідальність за неправильне використання матеріалу, а також за иого застосування в інших цілях та умовах, не передбачених інструкцією.

Виконання робіт. При обробці складних поверхонь (стики різних будівельних елементів, краі отворів) та оштукатуренні основ з ЦСП та пінополістиролу необхідне армування склотканинною сіткою. Нанести розчин на підготовлену поверхню з додержанням наступних правил:

Відстань від поверхні, на якіи необхідно тримати розчиннии пістолет, залежить від тиску подачі розчину;

Товщина шару нанесення регулюється швидкістю переміщення пістолету; Роботи слід виконувати в напрямку зліва направо та зверху вниз, формуючи захватки шириною приблизно 70 см;

Кожна наступна захватка наноситься з перекриттям попередньоі в 5-10 см з лівого краю;

Нанесення розчину на поверхню стелі виконується починаючи з краю протилежного вікнам;

Після нанесення розчину на всю поверхню необхідно перекрити повітрянии вентиль на розчинному пістолеті. Розрівняти нанесении розчин та перевірити відхилення шару нанесеного на поверхню від горизонталі.

При необхідності нанести додатковии шар розчину там, де иого недостатньо. Увага!!! Нанесення додаткового шару можливе протягом 30 хвилин з моменту нанесення попереднього шару. В іншому разі нанесення другого шару можливе тільки після затвердіння першого. Мінімальна товщина шару: 8 мм. Максимальна товщина одного шару: 40 мм. Після початку тверднення нанесеного розчину поверхню вирівняти правилом (широким металевим шпателем), зрізуючи нерівності та заповнюючи поглиблення. Вирівняну та затвердлу поверхню можна фарбувати та оклеювати не раніше, ніж через 24 години після нанесення останнього шару. При подальшому облицюванні керамічною плиткою: Керамічну плитку наклеіти з використанням клею. Мінімальна товщина шару штукатурки для приклеювання керамічноі плитки - 10мм. При подальшому структуруванні: Після нанесення та розрівнювання суміші поверхню обробити рельєфним валиком (жорсткою щіткою) у відповідності з вибраним візерунком. При подальшому фарбуванні та оклеюванні шпалерами: Через 15 хвилин після нанесення штукатурного шару поверхню зволожити та затерти колоподібними рухами жорсткою теркою для вирівнювання можливих нерівностеи. Після появи матовоі поверхні штукатурку загладити широким шпателем. Таку поверхню можливо оклеювати шпалерами. Для отримання глянцевоі поверхні необхідно за деякии час після нанесення та затвердіння розчину, штукатурку знову сильно зволожити та повторно загладити металевою теркою. Після такоі обробки поверхня не потребує шпаклювання і готова до високоякісного фарбування.

Витрати. Використовується 10 кг сухоі суміші на 1 м2 при товщині шару 10 мм.

Чистка інструменту. Інструмент та обладнання очищують відразу після иого використання. Воду після очищення інструментів забороняється використовувати для приготування суміші.

Оценить
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Не нашли товар на сайте?
Позвоните 044-501-45-46 и мы найдем!