СтройМаг
Цены уточняйте у менеджеров
  • Акриловая краска Sniezka ULTRA BIEL (10 л)

Акриловая краска Sniezka ULTRA BIEL (10 л)

  • Производитель: Sniezka
  • Доступность: На складе
Оценить
  • Цена: 199.52 грн.

СНЄЖКА УЛЬТРА БЄЛЬ

це суспензія високо білих пігментів і наповнювачів у водніи дисперсіі акриловоі смоли з додаванням до-поміжних засобів.

ЗАСТОСУВАННЯ

Емульсія призначена для декоративного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових, гіпсо-картонних, дерев'яних і деревопохідних матеріалів всередині приміщень. Створює матове, сніжно-біле покриття з відмінною адгезією до основи і підвищеною стіикістю до стирання, паро- і  газопроникні,  що  дає  стінам  ”дихати”.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Підготовка - поверхня, яка буде фарбуватися, має бути міцною, сухою, без пилу і жирних забруднень. Свіже цементно-вапняне тинькування можна фарбувати через 4 тижні після накладання, гіпсове через 2 тижні, раніше тиньковані поверхні - після шліфування і очищення від пилу. Нові і міцні поверхні, а також поверхні насиченого кольору рекомендується пофарбувати грунтувальною емульсією СНЄЖКА ГРУНТ. Старе покриття з клеиових або вапняних фарб, що відстає пластами або погано тримається поверхні, слід усунути. Нерівності і тріщини вирівняти шпатлівкою для внутрішніх робіт АКРИЛ-ПУТЦ СТАРТ і пофарбу-вати грунтувальною емульсією. Вільно зв'язану поверхню із високою поглинальною здатністю і виділеннями креиди необхідно прогрунтувати один раз засобом для грунтування і підготовки поверхонь СУПЕР-ДОМ.

Фарбування - розмішати фарбу і наносити пензлем, валиком або гідродинамічним розпилювачем у 2 шари (без грунтування  3 шари) з інтервалом 2-4 години. Для накладання першого шару на нову поверхню розвести фарбу, додаючи 20% води. Для фарбування загрунтованоі поверхні фарбу розводити не потрібно. Малярні роботи виконувати при температурі поверхні і повітря вище +10oC. Інструменти вимити водою. В процесі виконання робіт та після іх закінчення приміщення слід прові-трити до повного зникнення запаху. Зберігати в недоступному для дітеи місці. Зберігати і складувати у герметично закритіи упаковці. Оберігати  від  морозу  та  сонячних  променів.

ВЛАСТИВОСТІ ВИРОБУ

Розхiд - при накладанні одного шару на поверхню площею до 6,4 м2 розхід фарби складає 1 кг. Термін придатності до використання -
24 місяці з дати виготовлення.
Температура зберігання -
від +5oС до +30oС
Упаковка пластикова -
1,4 кг, 4,2 кг, 7 кг, 14 кг, 20 кг.
Колір - білии. Фарбу можна колорувати
пігментними пастами
COLOREX.

Оценить
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Популярные товары
Не нашли товар на сайте?
Позвоните 044-501-45-46 и мы найдем!