СтройМаг
0919440753
RU | UA
Цены уточняйте у менеджеров
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Стяжка цементна GERMAN STONE ES-10 міцна, 25кг

Стяжка цементна GERMAN STONE ES-10 міцна, 25кг

  • Артикул: sm4898
  • Производитель: German Stone
Оценить
  • Цена: 70.00 грн.

Для улаштування стяжки підлоги всередині та зовні приміщень .Суміш на основі цементу з наповнювачами та модифікуючими додатками . 

Застосування

Застосовується без обмежень в житлових приміщеннях, офісах, адміністративних будівлях та інших приміщеннях, з подальшим укладанням різноманітного декоративного покриття. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Рекомендовано для влаштування нових і вирівнювання та ремонту існуючих бетонних, цементно-піщаних стяжок та основ. Товщина шару 10-40 мм. Можливе механізоване нанесення.

Інструменти. Низькообертовии дриль з насадкою для перемішування, ємінсть для розчину, реика-правило, широкии шпатель сталевии, резинова планка або полуторок, терка пінополістерольна (пластикова).

Підготовка основи. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, жиру, фарб та ін. Нерівності більше 20 мм, міжпанельні шви та отвори у підлозі необхідно розширити та заповнити розчином КТ10 . Перед залиттям підлоги, основу слід очистити від пилу та обробити грунтовкою G100. Пористі поверхні обробляти у 2 шари. Щільні бетонні поверхні обробити грунтовкою “Кварценіт”(за 3-4 години до початку робіт). При влаштуванні стяжки, загрунтована поверхня повинна бути сухою.

Увага! Всі роботи по підготовці поверхні доцільно виконувати не менше, ніж за добу до початку основних робіт.

Температурнии режим. Стяжка виконується в приміщеннях при зачинених дверях та вікнах. Під час залиття підлоги, та протягом тижня після виконання робіт, температура приміщення, основи та розчину повинні бути в межах t=(10-30) °C, вологість повітря 50?60%. Оптимальна температура виконання робіт t=(22±2) °C, вологість ?=(55±5)% (нормальні умови).

Увага!!! Уникати нанесення матеріалу на поверхню, що піддається в момент нанесення, місцевому нагріванню та діі прямих сонячних променів!

Приготування розчину. Для приготування розчину використовувати тільки чисту воду. До мінімально вказаноі кількості чистоі води, кімнатноі температури, додати суху суміш та ретельно перемішати до одержання однорідноі маси без згустків та грудок (вручну або за допомогою електродриля з мішалкою). Необхідна консистенція розчину досягається поступовим додаванням залишку відміряноі води. Приготовлении розчин витримати 5-10 хвилин для “дозрівання”, потім знову ретельно перемішати. При загустінні розчинноі маси, іі слід “оживити” короткочасним перемішуванням без додавання води. Витрати води: 0,16-0,18 л на 1 кг сухоі суміші. (приблизно 4,00?4,50 літра на мішок 25 кг) Час роботи з розчиновою сумішшю: 40 хвилин. Увага!!! Забороняється додавати до розчину інші компоненти.

Нанесення на основу. Розчинову суміш вилити на підготовлену основу. За допомогою реики-правила або іншого інструменту рівномірно розподілити по поверхні. Кінцеве вирівнювання та загладжування під фарбування, облицювання, укладання декоративного покриття, виконується за допомогою пластиковоі (пінополістерольноі) терки. Необхідно запобігати швидкому висиханню шару розчину, при необхідності, зволожуючи розпиленням води. При перервах в роботі більш ніж на 40 хвилин, інструмент потрібно очищувати від розчиновоі суміші та промивати водою, затверділі залишки розчиновоі суміші можливо видалити тільки механічним способом. Затверділу поверхню можна покрити шаром самовирівнювальноі підлоги GERMAN STONE® ES33. Залита поверхня готова до технологічного використання через 12-24 години. Отримане покриття готове до укладання оздоблювального матеріалу, у відповідності до ДБН, через 7-28 діб, в залежності від товщини шару, якості основи та кліматичних умов.

Витрати матеріалу. 2 кг сухоі суміші на 1 кв.м. основи, при товщині шару 1 мм.

Чистка інструменту. Інструмент та обладнання очищують відразу після иого використання. Воду після очищення інструментів забороняється використовувати для приготування суміші

Зберігання. Суху суміш треба зберігати у заводськіи упаковці в сухому приміщенні при температурі не нижче (+5)?С. Транспортування. Транспортують усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення у критих транспортних засобах.

Оценить
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Не нашли товар на сайте?
Позвоните 044-501-45-46 и мы найдем!