СтройМаг
0919440753
RU | UA
Цены уточняйте у менеджеров
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Суміш для мурування стін GERMAN STONE KL-30 25 кг

Суміш для мурування стін GERMAN STONE KL-30 25 кг

  • Артикул: sm4897
  • Производитель: German Stone
Оценить
  • Цена: 83.00 грн.

Клеи для мурування стін всіх видів   

Будівельно-монтажнии розчин для мурування стін всіх видів (у т.ч. стін підвалів, армованих стін, тощо), укладання блоків та плиток з пористого бетону, укладання керамічних блоків типу Паротерм, Кератерм, для штукатурення поверхонь.

Для ручних робіт. Для подачі розчину на висоту, можливо використовувати механічні насоси. Універсальнии розчин GERMAN STONE® KL-30 для будівельно-монтажних робіт, на основі цементу з наповнювачими та модифікуючими додатками.

Застосування
Для мурування стін всіх видів (також для стін підвалів, армованих стін, тощо); для нанесення штукатурки в один або кілька шарів. Використовується також у вологих приміщеннях, підвалах, для штукатурення цоколів тощо. Для виконання робіт зовні та в середині будівель. Інструменти. Звичаині, для мурувальних та штукатурних робіт із неіржавіючих матеріалів: кельма, висок, ватерпас, косинець, рулетка, правило.

Підготовка основи.

1. Виконується, згідно загальних правил виконання мурувальних робіт. Основа, на яку укладається кожнии наступнии ряд кладки та підготовлені мурувальні вироби, повинні бути неушкодженими, міцними, очищеними від бруду та засохлого розчину. При муруванні стін, якщо цегла сильно поглинає вологу, то іі необхідно змочити водою.

2. Штукатурення. Поверхню очистити від пилу, бруду та мастил. Поверхню змочити водою. Сильно поглинаючі поверхні прогрунтувати ґрунтовкою GERMAN STONE®.

Увага! Всі роботи по підготовці основи доцільно проводити не менше ніж за добу до початку основних робіт.

Температурнии режим. В процесі виконання робіт та протягом наступних двох діб, температура основи, матеріалів та навколишнього середовища повинні бути в межах t=(10-30) °С, вологість повітря 50 ? 60%. Оптимальна температура виконання робіт t=(22±2)°С, вологість ?=(55±5)% (нормальні умови).

Увага!!! Уникати нанесення матеріалу на поверхню, що піддається підігріву та попаданню прямих сонячних променів!

Приготування розчину. Для приготування розчину використовувати тільки чисту воду. До мінімально вказаноі кількості чистоі води кімнатноі температури додати суху суміш та ретельно перемішати до одержання однорідноі маси без згустків та грудок (вручну або за допомогою електродрилі з мішалкою). Необхідна консистенція розчину досягається поступовим додаванням залишку відміряноі води. Приготовлении розчин витримати 5-10 хвилин для "дозрівання", потім знову ретельно перемішати. При загустінні розчинноі маси іі слід "оживити" короткочасним перемішуванням без додавання води. Витрати води: 0,16 л на 1 кг сухоі суміші. (Приблизно - 4 літри води на мішок суміші вагою 25 кг). «Робочии час» розчиновоі суміші - не менше 2 годин.

Увага!!! Забороняється додавати до розчину інші компоненти.

Виконання робіт.
Порядок виконання мурувальних робіт – у відповідності до загальних правил іх виконання – на основу наноситься розчинова суміш та викладається зовнішніи ряд. Подальші роботи визначаються загальним порядком мурування. Рекомендовано наносити таку кількість розчиновоі суміші, щоб мати можливість укласти останню цеглу протягом «робочого часу». Перед муруванням наступного шару, кожен попередніи повинен бути перевірении на горизонтальність. За допомогою виска або іншим чином, викладені ділянки перевіряються на вертикальність. При штукатуренні, рекомендовано (попередньо) нанести схоплюючии шар.

Середні витрати: 1,2-1,4 кг сухоі суміші на 1 м2, при товщині шару 1 мм.

Чистка інструменту. Інструмент та обладнання очищують відразу після иого використання. Воду після очищення інструментів забороняється використовувати для приготування суміші.

Зберігання. Суху суміш треба зберігати у заводськіи упаковці в сухому приміщенні при температурі не нижче (+5)?С.

Транспортування. Транспортують суміш усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення у критих транспортних засобах.Оценить
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Не нашли товар на сайте?
Позвоните 044-501-45-46 и мы найдем!