Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
 • Акриловий герметик "Ceresit Akryl" (білий) 280 мл

Акриловий герметик "Ceresit Akryl" (білий) 280 мл

 • Артикул: sm0462
 • Місце виробництва: Ceresit
Оцінити
 • Цена: 49.78 грн.

Акрилові герметики Ceresit Akryl

Властивості

 • однокомпонентні
 • висока адгезія
 • сумісний з лакофарбовими покриттями
 • водостійкий
 • пластично-еластичні
 • не містить горючих розчинників
 • тримається на вологих і поглинаючих поверхнях
 • екологічно безпечні

Область застосування

Ceresit Akryl призначений для:

 • герметизації швів та стиків віконних та дверних блоків;
 • заповнення тріщин у штукатурці та цегляній кладці всередині та зовні будівлі;

Має високі адгезії до цегляних, бетонних і штукатурних основ, деревини та анодованого алюмінію. Не застосовується для швів, схильних до постійного впливу води (басеїни, резервуари).

Підготовка основи

Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням герметика основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію матеріалу до основи. При необхідності слід видалити стару герметизуючу масу та залишки інших речовин. Для отримання оптично бездоганних швів рекомендується обклеїти краї швів гладкої липкої стрічки, яка після нанесення герметика та його розшивки видаляється. Таким чином, фіксуються рівні краї.

Деревина з прозорим покриттям (спеціальні фарби) і жорсткі полівінілхлорид повинні бути попередньо покриті засобом Tersostat Primer 155 (час висихання від 30 до 120 хвилин).

Виконання робіт

Балончик з Ceresit Akryl розрізати над різьбленнями, нагвинтити пластмасову форсунку і зробити на неї зріз відповідно до ширини шва. Після цього балончик встановити в пістолет-нагнітач (ручний або пневматичний пістолет Sista) і за його допомогою зробити рівномірне, без перепусток, нагнітання герметика в шов. Шов має бути заповнений повністю. Відразу після нагнітання герметизующей маси, пізніше як за 6-8 хвилин, її розрівнюють з допомогою відповідного інструменту. Для цього інструмент змочується водою. Щоб уникнути розтріскування плівки, що утворюється, відразу ж після цього зняти липку стрічку.

Свіжу, ще не засохлу герметизуючу масу видаляють за допомогою води. Засохлі залишки можна видалити лише механічним способом.

Примітка

Роботи слід виконувати за температури основи від +5°С до +40°С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° С і відносної вологості повітря 50%. В інших умовах час затвердіння може змінитися.

При роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання герметика в очі слід негайно промити їх води та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про засоби застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на виконання герметизуючих робіт. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі сумніву у властивостях матеріалу чи області його застосування слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +2°С до +20°С - 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Ceresit Akryl фасується у балончики по 280 мл.

Технічні характеристики

Основа: дисперсія акрилату
Час утворення поверхневої плівки: близько 15 хвилин
Час повного затвердіння шару товщини 5 мм: близько 10 діб
Густина: 1,5 г/мл
Термостійкість: від-20°Сдо+80°С
Температура основи при застосуванні герметика: від +5°Сдо+40°С
Максимально допустима деформація шва: до 10 %
Об'ємне усадження: не більше 18%
Твердість за Шором (А): 20-25
Максимальна ширина шва: 30 мм
Модуль пружності: близько 0,05 МПа
Витрата:
20x10 мм 200 мл/м.
10x10 мм 100 мл/м.п
6x6 мм 36 мл/м.
3x5 мм 15 мл/м.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit Akryl зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, що не передбачені технічним описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними.

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!