Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Декоративна штукатурка Baumit DuoTop (25 кг)

Декоративна штукатурка Baumit DuoTop (25 кг)

  • Артикул: sm0026
Оцінити
  • Цена: 755.36 грн.

Baumit DuoTop

Декоративна штукатурка Бауміт ДуоТоп

Матеріал

Водовідштовхувальна, еластична, стоїка до механічних навантажень, стоїка до атмосферних впливів, стоїть до ультрафіолетового випромінювання, стоїть до впливу мікроорганізмів тонкошарова декоративна штукатурна суміш на основі водної дисперсії акрилових полімерів зі структурою «короед». Зручна у використанні, екологічно безпечна.

Застосування

Для улаштування декоративно-оздоблювального шару в системах теплоізоляції Baumit та для обробки бетонних, підготовлених цегляних, оштукатурених, гіпсових поверхонь, деревостружкових та гіпсокартонних листів зовні та всередині будівлі.

Технічні характеристики

Коефіцієнт теплопровідності: 0,7 Вт/мК

Паропроникність: не менше 0,07 мг/мч-Па

Щільність сухої речовини 1700 кг/м.

Колір: 200 кольорів Colors of more emotion

Зернистість: 1,5 мм 2 мм Витрата штукатурки

структура "короїд" кг/м. --- 2,7

структура «баранчиків» кг/м. 2,5 ---

Температура повітря та основи: не нижче +5?С

Форма постачання Зберігання Класифікація згідно із законом про хімічні речовини

відро 30 кг, 16 відер на палеті = 480 кг.

У сухому, прохолодному місці на дерев'яних піддонах, у заводській упаковці – 6 місяців.

Xi дратівливі R 36: Дратує очі

R 38: Подразнює шкіру

R 43: Можливе подразнення шкіри при контакті

S 2: Не давати дітям

S 24: Уникайте потрапляння в очі

S 25: Уникайте потрапляння на шкіру

S 26 При попаданні в очі рясно промийте їх води та проконсультуйтеся з лікарем.

S 28: При попаданні на шкіру відразу ж промийте її великою кількістю води.

S 37: Використовуйте захисні рукавички

підстава

Основа повинна бути сухою, не промерзлою, міцною, здатною нести навантаження, очищеним від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, незв'язаних частинок, залишків старої фарби та відповідати вимогам СНІП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-20 . Неміцні ділянки поверхні мають бути видалені. Сколи, раковини, тріщини повинні бути відновлені за допомогою ремонтних складів Baumacol Planea. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, необхідно очистити механічним способом та обробити складом Baumit SanierLosung. Придатні для нанесення на основи попередньо проґрунтовані Baumit UniPrimer: - вапняні, вапняно-цементні, цементні штукатурки та бетон;

- старі, міцно тримаються силікатні фарби та штукатурки (після попередніх проб);

- армуючі шари у теплоізоляційних системах;

- гіпсові штукатурки, попередньо ґрунтовані Baumit Grund.

Непридатна для нанесення на: - полімерні матеріали, лакові або масляні плівки, клейові та дисперсійні фарби;

- свіжі вапняні штукатурки.

Нанесення шарів: 1-і – універсальна ґрунтовка Baumit UniPrimer; 2-і – мінеральна декоративна штукатурка Baumit DuoTop;

Спосіб застосування

Замішування: ретельно перемішати мішалкої, що повільно обертається, протягом 3-5 хвилин. Для регулювання робочої консистенції штукатурної суміші за потреби можна додати трохи води Не додавати інші матеріали!

Нанесення:

Не раніше ніж через 24 години, після нанесення суміші Baumit UniPrimer за допомогою шпателя з нержавіючої сталі рівномірно нанести готову штукатурну суміш Baumit DuoTop товщиною в розмір зерна. Роботи в межах однієї захватки виконувати без перерви. Структура «короїд» Через деякий час структурувати пластмасову терку вертикально, горизонтально або кругову. Структура «баранчиків» Відразу після нанесення структурувати пластмасові терки круговими рухами. Під час роботи з матеріалом керуйтесь загальнобудівельними правилами безпеки. Використовуйте захисні рукавички, окуляри та спецодяг.

загальні вказівки

Не працювати при температурі нижче +50С, при дії на поверхню прямого сонячного світла, дощу, сильного вітру або протягу. Вживати заходів щодо усунення впливу зазначених факторів. Рівномірність кольору гарантується тільки в рамках поставки однієї партії матеріалу. При застосуванні в комплексних системах теплоізоляції Baumit необхідно враховувати коефіцієнт світловідбиття HBW (не нижче 25!). Висока вологість повітря і низькі температури або погодні умови, що різко змінюються, можуть значно збільшити час твердіння штукатурки, викликати колірні відмінності (плями).

Запобіжні заходи:

Закривати поверхні, що стикаються з оздоблювальними ділянками, особливо скло, кераміку, клінкер, природний камінь, лак і метал. Бризки одразу видаляти водої. Інструмент промити водою відразу після використання. Засохлу штукатурку можна видалити лише розчинниками або механічно.

Гарантія виробника

Виробник гарантує вищевикладені характеристики акрилової декоративної штукатурної суміші Baumit DuoTop при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та виробництва всього комплексу робіт. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також застосування його в інших цілях та умовах, не зазначених у цьому технічному описі.
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!