Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
10% від прибутку передаємо на потреби ЗСУ
  • Клей для теплоізоляції Baumit Pro Contact (25 кг)

Клей для теплоізоляції Baumit Pro Contact (25 кг)

  • Артикул: sm0276
  • Наявність: На складі
Оцінити
  • Цена: 206.60 грн.

Baumit ProContact

Клейова шпаклювальна суміш Бауміт ПроКонтакт

Матеріал

Високоеластична, морозостійка, універсальна, високопаропроникна, мінеральна клейова суміш з відмінними адгезійними властивостями. Для зовнішніх та внутрішніх робіт, зручна у використанні, екологічно безпечна. Відповідає групі ДI3, ЗК5 згідно з вимогами ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006.

Застосування

Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з мінеральної вати або пінополістиролу та улаштування армувального гідрозахисного шару в системі теплоізоляції Baumit Pro. Також застосовується як шпаклівка на рівні, здатні нести навантаження, бетонні та оштукатурені поверхні.

Технічні характеристики

Зернистість: не більше 0,6 мм

Коефіцієнт теплопровідності: 0,8 В/мК

Опір паропроникності?: 18

Витрата води: близько 6,5 л/25 кг сухої суміші

Витрата матеріалу на підготовлені поверхні: для пінополістирольних плит: - приклеювання близько 3-4 кг/м2 - пристрій армуючого гідрозахисного шару близько 3-4 кг/м2 для плит з мінеральної вати: - приклеювання близько 5 кг/м2 - вирівнювання близько 2 кг/ м2 - пристрій армуючого гідрозахисного шару близько 5 кг/м2 Мінімальна товщина шару: 3 мм

Максимальна товщина шару: 5 мм

Адгезія суміші до бетонних підстав: не менше 0,8 Н/мм.

Час використання готової суміші: не менше 120 хвилин

Температура повітря та основи: не нижче +5?С

Форма постачання

Мішки по 25 кг, 54 мішки на палеті = 1350 кг.

Зберігання

У сухому місці на дерев'яних піддонах, у заводській упаковці – 12 місяців. Xi дратівливі

Класифікація відповідно до закону про хімічні речовини

R 36: Дратує очі R 38: Дратує шкіру R 43: Можливе подразнення шкіри при контакті S 2: Не давати дітям S 24: Уникайте потрапляння в очі S 25: Уникайте потрапляння на шкіру S 26 При попаданні в очі рясно промийте їх водою з лікарем. S 28: При попаданні на шкіру відразу ж промийте її великою кількістю води. S 37: Використовуйте захисні рукавички

підстава

Основа повинна бути сухою, не промерзлою, міцною, здатною нести навантаження, очищеним від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, незв'язаних частинок, залишків старої фарби та відповідати вимогам СНІП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-20 . Неміцні ділянки поверхні мають бути видалені. Сколи, раковини, тріщини повинні бути відновлені за допомогою ремонтного складу Baumacol Planea. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, необхідно очистити механічним способом та обробити складом Baumit SanierLosung.

Спосіб застосування: Замішування:

25 кг сухої суміші Baumit ProContact засипати в ємність до 5,3 літрів чистої води, перемішати мішалкою, що повільно обертається, до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. У готову суміш не додавати води або сухої суміші. Чи не змішувати з іншими матеріалами. Завжди замішувати весь вміст мішка.

В системі теплоізоляції фасадів Baumit Pro:

Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит: Нерівності більше 10 мм слід попередньо вирівняти шляхом оштукатурювання поверхні (наприклад, штукатурною сумішшю Baumit MPA 35). У випадку, якщо поверхня стіни має нерівності до 10 мм, клеє-шпаклювальна суміш наноситься на фасадну теплоізоляційну плиту з пінополістиролу по периметру суцільної безперервної смуги шириною близько 5 см і додатково у вигляді окремих клейових точок (не менше трьох) посередині плити. Площа приклеювання має становити не менше 40% від площі плити. Якщо поверхня стіни не має відхилення, то клеє-шпаклювальну суміш наносити суцільним способом по всій поверхні теплоізоляційної плити за допомогою зубчастого шпателя з розміром зубів 10х10 мм (для плит з мінеральної вати - тільки суцільний спосіб нанесення). Перед нанесенням клеє-шпаклювальної суміші на плиту з мінеральної вати обов'язково провести втирання її у волокна плити. Не заповнювати шви фасадних теплоізоляційних плит клеє-шпаклювальною сумішшю. Закріплення плит дюбелями виконувати не раніше ніж через 24 години. Для улаштування шару, що вирівнює, по плитах з мінеральної вати: Не пізніше 14 днів з моменту закріплення теплоізоляційних плит дюбелями необхідно нанести вирівнюючі шари з клеє-шпаклювальної суміші Baumit ProContact. Товщина шару, що вирівнює, повинна становити 1-2 мм. Для подальшого виконання робіт витримати технологічну перерву не менше 1-2 днів. Для улаштування армувального гідрозахисного шару: На рівні, ретельно укладені на поверхні фасаду теплоізоляційні плити, наноситься клеє-шпаклювальна суміш Baumit ProContact за допомогою зубчастого шпателя з нержавіючої сталі з розміром зуба 10х10 мм. У свіжонанесені шари клеє-шпаклювальної суміші Baumit ProContact укласти вертикальними полотнищами лужностійку склосітку Baumit StarTex на 1/2 - 2/3 її товщини з нахлестом суміжних полотнищ не менше 10 см, після чого поверхню загладити. Не допускати вирівнювання армуючим гідрозахисним шаром поверхні з неправильно укладеними теплоізоляційними плитами. Для подальшого виконання робіт витримати технологічну перерву не менше 3-5 днів. Загальна товщина вирівнюючого (для плит з мінеральної вати) та армувального гідрозахисного шару має становити 3-5 мм відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.6-36:2008. Якщо армуючі гідрозахисні шари не нанесені протягом 2 тижнів після приклеювання, то теплоізоляційні плити з пінополістиролу слід повторно відшліфувати.«технологічних карт Baumit», ДСТУ Б В.2.6-36:2008, а також керуєтеся загальнобудівельними правилами безпеки.

Загальні вказівки Не працювати при температурі нижче +50С, при дії на поверхню прямого сонячного світла, дощу, сильного вітру або протягу.

Вживати заходів щодо усунення впливу зазначених факторів. Технічні характеристики викладені при температурі +20°З відносної вологості повітря 60%. За інших параметрів наведені характеристики можуть змінюватися.

Гарантія виробника

Виробник гарантує вищевикладені характеристики клеє-шпаклювальної суміші Baumit ProContact при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та провадження всього комплексу робіт. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також застосування його в інших цілях та умовах, не зазначених у цьому технічному описі.
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!