Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
 • Декоративна тонкошарова штукатурка Ceresit CT 60, "баранчик", 25 кг

Декоративна тонкошарова штукатурка Ceresit CT 60, "баранчик", 25 кг

 • Артикул: sm0215
 • Місце виробництва: Ceresit
Оцінити
 • Цена: 1 367.00 грн.

Ceresit CT 60
Декоративна штукатурка «камінцева»

Декоративна тонкошарова полімерна штукатурка «камінцева» з розміром зерна 1,5 мм (кольорова)

Властивості

 • на основі полімерного сполучного;
 • паропроникна;
 • гідрофобна та атмосферостійка;
 • морозостійка;
 • придатна для внутрішніх та зовнішніх робіт;
 • готова до застосування;
 • випускається 163-х кольорів, включаючи білі;
 • екологічно безпечна.

Область застосування:

Штукатурка Ceresit СТ 60 призначена для влаштування декоративних тонкошарових штукатурних покриттів з «камінцевою» фактурою при внутрішніх та зовнішніх роботах, в т.ч. при обробці фасадів будівлі, утеплених «легко-мокрим» способом з використанням плит з пінополістиролу, наприклад системи Ceresit VWS.

Поштукатурена поверхня має зернисту фактуру (у вигляді щільно укладених камінців).

Ceresit СТ 60 випускається 163-х кольорів, включаючи білі, відповідно до карти колірних тонів компанії.

Ceresit СТ 60 після висихання представляє собою міцне і зносостійке покриття, здатне перекривати дрібні тріщини.

Застосування штукатурки Ceresit СТ 60 інтенсивних темних забарвлень на фасадних системах утеплення повинно бути обмежене малими поверхнями (наприклад, окремими архітектурними елементами).

Для обробки цоколя рекомендується використовувати "мозаїчну" штукатурку Ceresit СТ 177.

Підготовка основи:

Підстава має відповідати вимогам БНіП 3.04.01-87.

Основа повинна бути рівною, сухою і досить міцною. Поверхня його повинна бути очищена від різного роду забруднення та речовин, що знижують адгезію штукатурки до основи (пилу, жирів, мастил, бітумних мастик, лакофарбових покриттів тощо). Неміцні ділянки ділянки поверхні, що обсипаються, слід видалити.

Великі тріщини та нерівності на підставі рекомендується заповнити ремонтної шпаклівки Ceresit СТ 29 не менше ніж за три доби до початку декоративного оздоблення.

З метою покращення експлуатаційних властивостей штукатурного покриття та його захисних функцій, підвищення технологічності штукатурки при нанесенні, а також запобігання просвічуванню кольору основи через тонкі шари штукатурки при зовнішніх та внутрішніх роботах, поверхню основи рекомендується обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 16.

Сильно вбирають воду, відмарювальні і пилячі основи слід обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17, розбавленої води у співвідношенні 1:1, а потім (не менше ніж через 4 години) – ґрунтовкою Ceresit СТ 16.

При внутрішніх та зовнішніх роботах:

Міцні основи з бетону («вік» не менше 3-х місяців), цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок («вік» не менше 28 днів) рекомендується попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 16. Штукатурку можна наносити після повного висихання ґрунтовки Ceresit СТ 16.

Захисні шари з матеріалу Ceresit СТ 85, армовані склосітки (наприклад, при утепленні фасадів будівлі системи Ceresit VWS), через 3 доби після виготовлення слід обробити ґрунтовки Ceresit СТ 16.

При внутрішніх роботах:

Гіпсові основи (вологістю не більше 1%) слід попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17, а потім (не менше ніж через 4 години) – ґрунтовкою Ceresit СТ 16.

Деревностружкові, гіпсоволокнисті та гіпсокартонні плити слід попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17, а потім (не менше ніж через 4 години) – ґрунтовкою Ceresit СТ 16.

Покриття з клейових та вапняних фарб слід повністю видалити. Покриття, що відшаровуються з масляних і полімерних фарб, слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а міцні, що мають високу адгезію до основи, - зашорхнути (при необхідності) і обробити грунтовки Ceresit СТ 16.

Підхід вологи з боку основи може призвести до відшарування і псування штукатурного покриття, тому в приміщеннях або місцях, схильних до тривалого впливу вологи, основу необхідно спочатку гідроізолювати.

Виконання робіт:

Штукатурка Ceresit СТ 60 проводиться вже готовою до застосування. Перед використанням вміст ємності слід ретельно перемішати. При необхідності довести штукатурку до потрібної консистенції можна, додавши в неї невелику кількість води і перемішавши повторно.

Увага! Надлишок води може зробити застосування штукатурки неможливим!

Ceresit СТ 60 слід наносити на основу за допомогою терки з нержавіючої сталі, при цьому терку потрібно тримати під кутом 600 до поверхні. Товщина шару, що наноситься, повинна відповідати розміру зерна мінерального заповнювача.

Через деякий час, коли штукатурка перестане прилипати до інструменту, фактуру поверхні штукатурки формують за допомогою дерев'яної або пластмасової терки. Фактуру штукатурки у вигляді густо покладених однакових за розміром камінчиків формують дрібними круговими рухами, спрямованими в один бік (як правило, проти годинникової стрілки). Терку при виконанні робіт слід тримати строго паралельно оброблюваної поверхні, а фактуру формувати легкими рухами, що ковзають, уникаючи натиску на штукатурні шари.

Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись правила «мокре по мокрому». При необхідності перервати роботу, вздовж лінії, де потрібно закінчити штукатурні шари, слід приклеїти малярну стрічку, що самоклеїться. Потім потрібно нанести штукатурку,схопилася. При поновленні робіт краї вже оштукатуреної ділянки, на якій роботи були перервані, рекомендується закрити малярні стрічки. Малярну стрічку слід видалити відразу після нанесення нової ділянки штукатурки до того, як вона почне схоплюватися.

Свіжі залишки штукатурки можуть бути видалені за допомогою води, засохлі – лише механічно.

Примітка:

Роботи слід виконувати в сухих умовах, при температурі повітря та основи від +5 до +30°C та відносної вологості повітря не більше 80%. Всі викладені в технічному описі показники якості та рекомендації правильні при температурі навколишнього середовища +20°C та відносної вологості повітря 60%. В інших умовах можлива зміна часу висихання штукатурки.

Штукатурку Ceresit СТ 60 не можна змішувати з іншими полімерними матеріалами, штукатурками, барвниками тощо. Після роботи зі штукатуркою та до початку експлуатації приміщення слід провітрити до зникнення запаху. При попаданні матеріалу в очі слід промити їх води та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації:

Крім цього технічного опису, під час роботи з матеріалом слід також керуватися СНиП 3.04.01-87.

Грунтовку Ceresit СТ 16 рекомендується застосовувати в кольорі, близькому до кольору штукатурки Ceresit СТ 60.

При роботі зі штукатуркою слід користуватися інструментами з нержавіючих матеріалів.

Свіжананесені штукатурні шари до повного його висихання необхідно оберігати від прямого попадання води. При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на ділянки фасаду, що знаходяться під впливом прямих сонячних променів, вітру та дощу. З цією метою будівельні риштування рекомендується закривати спеціальні сітки або плівки, а на будівлі встановити водовідливи.

Наведені характеристики ґрунтуються на практичному досвіді та на експлуатаційно-технічних випробуваннях.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування з метою та умовами, не передбаченими цим технічним описом.

При сумніві можливості застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Даний технічний опис, а також непідтверджені письмово рекомендації, не можуть бути підставою для безумовної відповідальності виробника.

З появою цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Термін зберігання:

У прохолодному і сухому місці, на піддонах, в оригінальній непошкодженій упаковці - не більше 12 місяців з дня виготовлення.

Почату ємність тримати щільно закритою і використовувати якомога швидше.

Запобігати заморожуванню!

Упаковка:

Штукатурка Ceresit СТ 60 постачається у поліетиленових відрах по 20 кг.

Технічні характеристики:

Склад Ceresit CT 60: водна дисперсія синтетичних смол з мінеральними наповнювачами та пігментами
Густина: бл. 1,6 кг/дм 3
Температура застосування: від +5 до +30°С
Час висихання: бл. 15 хвилин

Опір дифузії водяної пари, Н 2 O:

бл. 250
Стійкість до дощових опадів: через 24 години
Витрата Ceresit СТ 60: бл. 2,5 кг / м 2
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!