Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
 • Декоративна штукатурка Ceresit CT 63, "короїд", 25 кг

Декоративна штукатурка Ceresit CT 63, "короїд", 25 кг

 • Артикул: sm0216
 • Місце виробництва: Ceresit
Оцінити
 • Цена: 789.60 грн.

Не можна використовувати для обробки цоколя.

Декоративна акрилова штукатурка "короїд" Ceresit CT 63 супер

Для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхневої «короїдної» фактури всередині та зовні будівлі (зерно 3 мм).

Властивості

 • покращена покриваність та кольорозаповнення поверхні
 • стійка до атмосферних впливів
 • стійка до ударних навантажень
 • гідрофобна (водовідштовхувальна)
 • еластична
 • легко наноситься на поверхню конструкції
 • екологічно безпечна

Область застосування

Декоративная акриловая штукатурка Ceresit CT 63 супер предназначена для декоративнои отделки поверхностеи внутри и снаружи здании, по бетонным, подготовленным кирпичным, оштукатуренным основаниям и в системах теплоизоляции фасадов , а также внутри помещении по основаниям из гипса, гипсокартона, древесностружечных плит (после обработки их грунтовками Ceresit CT 17 і Ceresit CT 16 ).

Не можна використовувати для обробки цоколя.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути рівною, сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням штукатурки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. При необхідності підстави повинні бути вирівняні, наприклад, Ceresit CT 29.

Зовні будівлі

Міцні та щільні цементно-піщані та цементно-вапняні штукатурки («вік» не менше 14 діб), бетонні основи («вік» не менше 3 місяців, вологість 4%), міцна безшовна цегляна кладка (вік не менше 28 діб) перед нанесенням штукатурки попередньо обробляються Ceresit CT 16 . Неміцні основи, а також основи з високою поглинаючою здатністю попередньо необхідно обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17 , а потім через 4 години нанести шари Ceresit CT 16 .

Штукатурки наносять після повного висихання Ceresit CT 16 .

Всередині будівлі

Гіпсові основи вологістю менше 1% і основи з цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок, що сильно вбирають, необхідно попередньо загрунтувати грунтовкою Ceresit CT 17 , а потім нанести Ceresit CT 16 і витримати до повного висихання.

Малярні покриття з клейових та вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню загрунтувати Ceresit CT 16 . Покриття з масляних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхню обробити грунтовкою Ceresit CT 16 .

Ґрунтовку Ceresit CT 16 рекомендується застосовувати у кольорі, наближеному до кольору штукатурки.

Підхід вологи з боку основи може призвести до відшарування і псування штукатурного покриття, тому в приміщеннях або місцях, схильних до тривалого впливу вологи, основу необхідно спочатку гідроізолювати.

Виконання робіт

Вміст ємності ретельно перемішати. Залежно від умови застосування консистенцію суміші можна змінити, додавши невелику кількість чистої води (не більше 150 мл на 25 кг маси), і знову перемішати. Забороняється використання ємкості і інструментів, що іржавіють.

Декоративна акрилова штукатурка Ceresit CT 63 супер рівномірно наноситься на основу сталевої терки під кутом 60° до поверхні. Товщина шару, що наноситься, повинна відповідати розміру зерен заповнювача. Після того, як нанесене покриття перестане прилипати до інструменту, можливе формування структури поверхні штукатурки пластмасової терки.

Залежно від часу, інтенсивності та траєкторії руху терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові та перехресні заглиблення.

Роботи на одній поверхні поверхні слід виконувати безперервно. У разі необхідності перерви в роботі приклеїти липку стрічку вздовж лінії, де закінчуються роботи, нанести на неї штукатурку і надати її фактури. Потім стрічку видаляють разом із залишками свіжої штукатурки. Після перерви продовжити роботу із зазначеного місця. Краї нанесеної раніше штукатурки закрити липкою стрічкою, яку після нанесення нової ділянки штукатурки слід видалити.

У період формування структури поверхні та висихання штукатурки її не можна зволожувати. Не затверділа штукатурка, що потрапила в процесі нанесення на інші поверхні, можна змити водої. Затверділу штукатурку можна видалити лише механічним шляхом.

Час повного набору міцності штукатурки – 3 тижні.

Примітка

Штукатурку Ceresit CT 63 супер не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.).

Роботи слід виконувати в сухих умовах при відносній вологості повітря не вище 80% та температурі основи від +5умовах час висихання може змінитися. При роботі зі штукатуркою Ceresit CT 63 супер необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі негайно промити їх води та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись правила нанесення «мокре на мокре».

При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів.

Свіжу штукатурку необхідно протягом 3 днів захищати від дощових опадів, а також надмірного пересихання та негативних температур. З цією метою будівельні риштування необхідно прикрити сіткою або фольгою. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +5 до +30°С 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Запобігати замерзанню.

Упаковка

Суміш Ceresit CT 63 супер фасується у пластикові ємності по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: водна дисперсія синтетичних смол з мінеральними наповнювачами та модифікаторами
Густина: близько 1,6 кг / дм 3
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5 до +30°С
Стійкість до впливу дощових опадів: через 24 години
Відкритий час: близько 15 хвилин
Еквівалент опору дифузії водяної пари повітряної прошарки, Sd (м): 0,28
Коефіцієнт водопоглинання, не більше: 0,15 кг/(м 2 год 0.5 )
Адгезія до бетону, не менше (у сухих та вологих умовах) 0,5 Н/мм 2
Витрата (витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця) від 4,2 до 4,5 кг / м 2

ТУ У В.2.7-26.6-21685172.002-2002

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність декоративної штукатурки Ceresit CT 63 супер вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в даному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!