Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
 • Грунтовка Полімін АС-7 (10 л)

Грунтовка Полімін АС-7 (10 л)

 • Артикул: sm0108
 • Місце виробництва: Polimin
Оцінити
 • Цена: 270.70 грн.
Глибокопроникна ґрунтовка Полімін АС-7 (10 л)

Властивості Полімін АС-7

 • ЗМІЦНЮЄ ПІДСТАВУ
 • ПОКРАЩАЄ АДГЕЗІЮ
 • Зменшує водопоглинання
 • ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТА
 • Склад Полімін АС-7 :

  Водна дисперсія акрил-стиролового кополімеру. Колір – молочно-білі з фіолетовим відтінком. Запах специфічний, помірний. Готова до застосування.

  Застосування:

  Грунтовка Polimin (Полімін) АС-7 застосовується для зміцнення верхнього шару різних підстав, зменшення водопоглинання, поліпшення зчеплення основи з наступними шарами покриття. Завдяки малому розміру частинок (0,3...0,1 мкм) досягається глибоке проникнення та можливість зміцнити відносно товсті шари матеріалу.

  На огрунтованій Полімін (Полімін) АС-7 поверхні зростає час живучості (збереження пластичності) розчинних сумішей, у тому числі плиткових клеїв та наливної підлоги, і це дає можливість збільшити допустимий час коригування положення плитки та розрівнювання підлоги. Грунтовка Polimin (Полімін) АС-7 може служити також самостійним в'язким матеріалом та модифікуючими добавками для приготування розчинних сумішей.

  Підготовка основи

  Під час підготовки підстави слід керуватися вимогами СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою, очищеною від пилу та бруду - особливо жирів та масел. Слабкі ділянки видаляють, потім ретельно прибирають пил. Ділянки, які вже уражені мікроорганізмами, змочують робочим розчином КА-23 антисептика через 10-20 хвилин знімають залишки цвілі і т.п. за допомогою щітки або гумового шпателя, після чого обробляють ґрунтовкою.

  Інструмент для роботи

  Малярна щітка, валик, розпилювач для нанесення.

  Виконання робот

  Роботу виконують за температури не нижче +5°С. Розчин Polimin (Полімін) АС-7 в каністрі перед вживанням добре збовтують і рівномірно наносять на поверхню, що готується.

  Рекомендації

  Кількість грунтовки Polimin (Полімін) АС-7 вибирають таким, щоб грунтовка повністю увійшла до матеріалу, не утворивши суцільної плівки. Інструмент очищають і промивають води відразу після виконання робіт.

  Умови зберігання

  Грунтовку "Polimin AC-7" зберігають при температурі +1...+35°С в упаковці виробника або в тарі зі скла, пластику, алюмінію або нержавіючої сталі. Місткість повинна бути щільно закритою, щоб уникнути випаровування летких компонентів і утворення плівки на поверхні рідини. При виконанні названих умов гарантії термін зберігання - 9 місяців з дати виготовлення (вказана на упаковці).

  Правила безпеки та екології

  Грунтовка АС-7 не становить загрози здоров'ю за нормальних умов використання. Під час роботи з грунтовкою "Polimin AC-7" використовуйте спецодяг, рукавиці, окуляри та попередьте його потрапляння в організм та на шкіру. При попаданні грунтовки на шкіру змити водої, а в очі - промити водою і проконсультуватися з лікарем.

  Технічні характеристики:

  Питома вага, г/см3 , близько 1,01

  Витрата ґрунтовки, г/м2 100...200

  Фасування л 5л, 10л

  Оцінити
  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре
  Не знайшли товар на сайті?
  Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!