Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
  • Tikkurila Parketti - Assa глянцевий (Акрилатний лак для підлоги) 2,7 л.

Tikkurila Parketti - Assa глянцевий (Акрилатний лак для підлоги) 2,7 л.

  • Артикул: sm0630
  • Місце виробництва: Tikkurila
Оцінити
  • Цена: 1 205.00 грн.

Паркетті-Ясся лак для підлоги, глянцевий - Нова якість


ТИП Водорозчинний поліуретаново-акрилатний лак.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Призначений для грунтовочного та покривного лакування та ремонту відшліфованих дерев'яних поверхонь усередині будівлі.

ОБ'ЄКТИ ЗАСТОСУВАННЯ Застосовується всередині будівлі для паркетної та дощатої підлоги, а також інших дерев'яних поверхонь, що піддаються сильному зносу. Щоб переконатися в правильності вибору лаку для конкретного матеріалу, рекомендується зробити пробне фарбування.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Ступінь блиску Глянцева
Клас емісії будівельного матеріалу M1
Витрата

7-10 м?/л при нанесенні пензлем

8-10 м?/л при нанесенні валиком

10-12 м?/л при нанесенні флотексним шпателем

20-25 м?/л при нанесенні сталевим шпателем

Тара 1л, 5л, 10л.
Розчинник Вода
Співвідношення змішування При необхідності розбавляється водою.
Спосіб нанесення Наноситься шпателем або пензлем.
Час висихання +23 °C при відн. волог. повітря 50%

Міжшарова витримка розглядається в інструкції із застосування. Поверхня готова до експлуатації через 12 годин після нанесення останнього шару. Уникати сильного зношування протягом 2 перших тижнів після лакування. Протягом першого тижня після лакування не класти на підлогу важкі та інші товари, що уповільнюють висихання, наприклад, килими.

Стійкість до миття Витримує очищення всіма звичайними миючими засобами.
Стійкість до хімікатів Витримує витирання, наприклад, уаіт-спіритом, а нестійкий до нітророзчинників.
Зносостійкість Гарна.
Сухий залишок Ок. 30%.
густина 1,0 кг/л.
Зберігання Захищати від морозу.
Код 005 3911
Гігієнічний висновок Свідоцтво про державну реєстрацію
Сертифікат пожежної безпеки Пожежний сертифікат

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ ВИРОБУ
Умови при обробці Дерев'яна поверхня повинна бути сухою, чистою та знежиреною. Температура повітря і поверхні повинна бути вищою за +15 °С, а відносна вологість повітря – 30–80%.
Попередня підготовка Шліфування та закладення:
Відшліфувати підлогу за напрямом волокон деревини або світла від вікна (шліфувального паперу № 100 або 120). Пил від шліфування ретельно видалити пилососом.
Лакування Лакування відшліфованої до чистої деревини підлоги:
Грунтувальне лакування:
Перед застосуванням лак "Паркетті-Ясся" ретельно перемішати, збовтуючи, щоб не було осаду, та періодично перемішувати під час робіт. Налити лак на підлогу і розподілити його шпателем із нержавіючої сталі за напрямом волокон або текстури деревини, притискаючи шпатель до підлоги. Дати висохнути прибл. 1:00. При необхідності, відшліфувати поверхню (шліфувального паперу № 150). Пил ретельно видалити пилососом. Нанести ще 1-2 шари лаку за допомогою сталевого шпателя, даючи поверхні просохнути 30-60 хвилин перед нанесенням наступного шару.

Покривне лакування:
Перед застосуванням лак "Паркетті-Ясся" ретельно перемішати, збовтуючи, щоб не було осаду, та періодично перемішувати під час робіт. Нанести 2-3 шари лаку для підлоги "Паркетті-Ясся" за допомогою мохерового або флотексного шпателя або 1-2 шари за допомогою валика.

Ремонтне лакування: Пофарбовані промисловим способом або раніше лаковані або пофарбовані паркетні або дерев'яні підлоги
Перед застосуванням лак "Паркетті-Ясся" ретельно перемішати, збовтуючи, щоб не було осаду, та періодично перемішувати під час робіт. Лаковані на заводі-виготовлювачі або раніше лаковані або фарбовані дерев'яні підлоги, що знаходяться в хорошому стані, очистити від бруду, воску і жиру. Поверхня підлоги, що знаходиться в поганому стані, відшліфувати до чистого дерева і лакувати, як описано вище. Відшліфувати поверхню до матового стану шліфувальної машини (шліфувальної папери № 120 або 150). Пил від шліфування видалити пилососом і витерти підлогу вологої, чистої, неворсистої ганчірки. Перед лакуванням перевірити сумісність лаку "Паркетті-Ясся" з матеріалом старої підлоги, зробивши пробне фарбування на невеликій ділянці. Нанести 2-3 шари лаку для підлоги "Паркетті-Ясся" за допомогою мохерового або флотексного шпателя або 1-2 шари за допомогою валика.

Нерівна дощата підлога:
Перед застосуванням лак "Паркетті-Ясся" ретельно перемішати, збовтуючи, щоб не було осаду, і періодично перемішувати під часкисті. Перші шари нанести тонко і поверхні дати підсохнути щонайменше одну годину. Лакірувати за напрямом волокон деревини, обробляючи кілька дощ зараз. Розподіляти лак по поверхні спокійними рухами в одному напрямку, уникаючи кругоподібного руху і розтирання. Провести проміжне шліфування і ретельно видалити пил. Нанести другий шар і дати просохнути години 3 перед нанесенням третього шару. Треті шари наносити товсто.
Очищення інструментів Робочі інструменти промити водою або миючим засобом "Пенселіпесу".
Догляд Лакована поверхня досягає своєї остаточної зносостійкості та хімстоїкості приблизно через один тиждень після лакування. У цей період уникати очищення поверхні.
Очищати поверхню м'якої щіткої або ганчірки. Брудні ділянки очищати тканиною, намоченою в неітральному миючому розчині (pH 6-8).

ОХОРОНА ПРАЦІ Матеріал не класифікований як небезпечні. На матеріал є паспорт техніки безпеки.

ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА УТИЛІЗАЦІЯ ВІДХОДІВ Рідкі залишки передати до місця збирання шкідливих відходів. Порожні, сухі банки можна вивезти на смітник – дотримуватися місцевого законодавства.
ТРАНСПОРТУВАННЯ VAK/ADR -
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ УВАГА! Це технічна специфікація не стосується матеріалу попередньої якості, Паркетті-Ясся покривної лак.
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!