Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
10% від прибутку передаємо на потреби ЗСУ
  • Валтті Аква Tikkurila олія для дерева (0.9 л)

Валтті Аква Tikkurila олія для дерева (0.9 л)

  • Артикул: sm0645
  • Місце виробництва: Tikkurila
  • Наявність: На складі
Оцінити
  • Цена: 329.90 грн.

ТИП Валтті Аква Tikkurila масло для дерева

Водорозчинна масляна емульсія на основі рослинної олії для дерев'яних зовнішніх поверхонь. Захищає дерево від вологи та бруду та зменшує розтріскування дерев'яної поверхні.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ Валтті Аква Tikkurila олія для дерева

Призначена для захисту зовнішніх дерев'яних поверхонь. Застосовується на необроблену деревину, просочену під тиском та термооброблену деревину, поверхні із твердих та цінних порід дерева.

ОБ'ЄКТИ ЗАСТОСУВАННЯ Валтті Аква Tikkurila

Застосовується для обробки садових меблів, терас, балконів, поручнів, сходів, огорож, пристаней, квіткових ящиків, дверей тощо.


ТЕХНІЧНІ ДАНІ Валтті Аква Tikkurila

Базис EC Кольори Безбарвні. Можна цвітити. Ступінь блиску не визначається витратою 5-7 м?/л, залежно від пористості деревини. Тара 0,9л, 2,7л. Розчинник Вода Спосіб нанесення Наноситься пензлем або губкою. Час висихання +23 °C при відн. волог. повітря 50 % На відлип – за кілька годин. На тривалість висихання впливає пористість поверхні, і навіть товщина шару. Наступні шари можна наносити після висихання поверхні, через кілька годин залежно від погодних умов. Атмосферостійкість Рекомендуємо використовувати колеровании продукт, так як він володіє більш кращими атмосфера стоїкими властивостями в порівнянні з неколерованим.

При необхідності, зробити ремонтне фарбування. Зовнішні поверхні, що піддаються атмосферному впливу цілий рік, рекомендується обробляти один раз щороку. Сухий залишок 21%. Щільність 1,0 кг/л. Зберігати від морозу. У нещільно закритій, неповній тарі та/або у кольорованому вигляді масло не витримує тривалого зберігання. Відколеровану олію застосовувати протягом того ж літа. У неповній тарі властивості продукту можуть змінюватися.

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!