Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
 • Акрилова фарба супер Ceresit CT 44 (10 л)

Акрилова фарба супер Ceresit CT 44 (10 л)

 • Артикул: sm0918
 • Місце виробництва: Ceresit
Оцінити
 • Цена: 693.95 грн.

Область застосування

Акрилова фарба Ceresit CT 44 призначена для обробки поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині та зовні будівлі. Зовні будівлі - з мінеральних підстав (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки). Всередині приміщенні - як по мінеральних (в тому числі гіпсові штукатурки та плити та ін), так і органічних підстав (шпалери, полістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревноволокнисті плити).

Фарба застосовується також для оновлення естетичних властивостей декоративних штукатурок, раніше забарвлених поверхнею, а також у системах теплоізоляції.

Властивості

 • висока
 • атмосферостійкість
 • еластична
 • ефективна при обробці конструкції, схильних до інтенсивного впливу вологи.
 • стійка до стирання
 • готова до застосування
 • екологічно безпечна

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною без видимих руйнувань.

Зовні будівлі:

 • бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки (залишкова вологість не більше 3%) - поверхню необхідно очистити від пилу, бруду та інших речовин, що знижують адгезію фарби до основи і прогрунтувати грунтовки. CT 225.
 • по старій фарбі - фарбу максимально видалити механічним шляхом, поверхню очистити та обробити CT 14;
 • декоративні штукатурки: полімерні – вимити, просушити; полімерцементні - очистити від пилу, бруду, кіптяви механічним шляхом, прогрунтувати Ceresit CT 17супер;
 • старі цементно-піщані штукатурки - очистити до міцного шару, загрунтувати Ceresit CT 17супер, при необхідності вирівняти CT 29.

Всередині приміщення:

 • гіпсові плити, штукатурки (залишкова вологість трохи більше 1%) - очистити від пилу, бруду, загрунтувати Ceresit CT 17супер;
 • деревностружкові, деревоволокнисті плити, фанера - очистити та загрунтувати Ceresit CT 17супер;
 • пофарбовані поверхні водоемульсійними фарбами, що втратили зчеплення з основою - видалити, ретельно промити, висушити та загрунтувати Ceresit CT 17супер;
 • клейові фарби, вапняний та крейдяний побілка, клею, папір та ін. покриття, розчинні у воді - видалити повністю, промити, висушити та загрунтувати Ceresit CT 17супер;
 • старі вапняні штукатурки, що втратили міцність - видалити до міцної основи, обробити грунтовки Ceresit CT 17супер, вирівняти CT 29 + CO 85 у співвідношенні (100:1,45), пофарбувати через 72 години;
 • комірчастий бетон - поверхню вирівняти Ceresit CT 21 + CO 85 у співвідношенні (100:1,45), прогрунтувати Ceresit CT 17супер, пофарбувати через 72 години;
 • масляна фарба з гарною адгезією до основи -очистити, зашкурити, загрунтувати Ceresit CT 17супер.

Тріщини в мінеральних основах закладаються шпаклівкою Ceresit CT 93 або CT 225 + 4% CC 83.

Якщо поверхня основи покрита грибками, мохом або водоростями, необхідно зробити її механічне очищення, потім промити та висушити. Чисту та суху поверхню основи обробити засобом CT 99 перед початком проведення ґрунтувальних робіт.

Підхід вологи з боку основи може призвести до відшарування та псування покриття фарби, тому в приміщеннях або місцях, схильних до тривалого впливу вологи, основу необхідно спочатку гідроізолювати.

Виконання робіт

Ретельно перемішати вміст упаковки. Фарба наноситься пензлем, валиком або фарборозпилювачем у 2 шари. При фарбуванні світлих поверхонь усередині приміщенні (наприклад: деревостружкових плит) часто буває досить одношарового покриття. При проведенні зовнішніх робіт і при фарбуванні темних, високо контрастних підстав необхідно фарбувати в два шари. Фарбувальні роботи всієї поверхні, що знаходиться в одній площині, повинні проводитися без перерви методом «мокриї по мокрому». Перерву в роботі або завершення фарбування рекомендується проводити в місцях стикування поверхонь (кути будівлі або приміщення), архітектурних елементів фасаду. У разі потреби фарба може бути розбавлена водою (не більше ніж на 10%) і ретельно після цього розмішана. При нанесенні фінішного шару розбавляти фарбу не рекомендується. Залежно від температури навколишнього середовища та вологості повітря повторні шари може бути нанесений через 4-5 годин. Не допускається використання ємкості і інструментів, що іржавіють. Відразу після роботи промити водою використаний інструмент, після висихання фарба може бути видалена тільки механічним впливом або за допомогою органічних розчинників.

Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про застосування фарби, при роботі з нею слід керуватися чинними нормативними документами.

При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення фарби на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Свіжофарбовані поверхні необхідно захищати від дощових опадів до повного висихання фарби.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +30°С та відносної вологості до 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ° С і відносної вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінитися.

однієї партії, зазначеної на упаковці, а також воду з одного джерела.

Фарба при випадку попадання на скляні, керамічні, дерев'яні, металеві та кам'яні поверхні може змінити їх колір, тому перед виконанням робіт їх необхідно захистити від попадання Ceresit CT 44.

Під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання фарби в очі негайно промити їх води та звернутися за допомогою до лікаря.

Термін зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в приміщеннях з температурою від +5 до +35°С 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. Захищати від заморожування.

Технічні характеристики

Склад: водна дисперсія акрилової смоли з мінеральними наповнювачами та пігментами
Густина: близько 1,4 кг / дм 3
Покривистість: трохи більше 0,14 кг/м 2
Температура основи при застосуванні: від +5 до +30°С
Стійкість до опадів: через 12 годин
Коефіцієнт вологопоглинання обробленої поверхні: трохи більше 0,05 кг/м 2 год 0,5
Опір дифузії: Водяної пари, з Н2О: Двоокису вуглецю, з CO2 : не більше 1м не менше 500 м
Стійкість до змивання та стирання: не менше 5000 циклів
Витрата: від 0,1 до 0,4 л/м при одноразовому нанесенні залежно від структури та водопоглинання основи

Висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи № 5.10/29710 від 15.08.2002. ТУ У В.2.7-26.6-21685172.002-2002

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!