Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
  • Baumit Artline Metallic Фарба металік (15 кг)

Baumit Artline Metallic Фарба металік (15 кг)

  • Артикул: sm0027
Оцінити
  • Цена: 5 626.70 грн.

Baumit Artline Metallic

Фарба Бауміт Артлаїн металік

Матеріал

Фасадна, стоїка до стирання та атмосферних впливів, паропроникна, водовідштовхувальна, стоїка до ультрафіолетового випромінювання, стоїка до впливу мікроорганізмів, лугочестої, фарба на основі водної дисперсії акрилового сполучного. Зручна у використанні, екологічно безпечна.

Застосування

Пристрій декоративно-захисного шару за підготовленими новими та старими мінеральними та полімерними основами (бетон, штукатурки, шпаклівки). Для ремонту та реставрації пам'яток архітектури, фарбування систем утеплення фасадів. Для застосування зовні та всередині будівлі. Для ручного нанесення валиком чи пензлем.

Технічні характеристики

Щільність: прибл. 1,00 кг/дм3

Коеф. опору паропроникнення?: Прибл. 50

Коефіцієнт pH: 8,5

Колір: 12 кольорів з металевим блиском відповідно до Baumit COME

Витрата декоративної штукатурки: близько 0,3 - 0,35 кг/м.

Час твердіння: не менше 12 годин

Температура повітря та основи: не нижче +5?

Форма постачання

відро 15 кг, 16 відер на палеті = 240 кг.

відро 5 кг, 48 відер на палеті = 240 кг.

Зберігання

У сухому, прохолодному місці на дерев'яних піддонах, у заводській упаковці – 6 місяців.

Класифікація відповідно до закону про хімікалії

S 2: Не давати дітям

S 24: Уникайте потрапляння в очі

S 25: Уникайте потрапляння на шкіру

S 37: Використовуйте захисні рукавички

підстава

Основа повинна бути сухою, не промерзлою, міцною, здатною нести навантаження, очищеним від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, незв'язаних частинок, залишків старої фарби та відповідати вимогам СНІП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-20 . Неміцні ділянки поверхні мають бути видалені. Сколи, раковини, тріщини повинні бути відновлені за допомогою ремонтних складів Baumit Baumacol Planea. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, необхідно очистити механічним способом та обробити складом Baumit SanierLosung.

Придатна для нанесення на:

- Поверхні оштукатурені цементно-вапняними, цементними штукатурками;

- бетон та інші мінеральні основи;

- старі, міцно тримаються мінеральні, силікатні фарби та штукатурки;

- старі міцно тримаються дисперсійні штукатурки та фарби;

- вапняно-гіпсові та гіпсові штукатурки.

Непридатна для нанесення на:

- полімерні матеріали, лакові або олійні плівки, еластичні; дисперсійні фарби;

- вапняні штукатурки;

- метал;

- Дерево.

Підготовка основи

- слабкі поверхні зміцнити глибокопроникною ґрунтовкою Baumit TiefenGrund. Технологічна перерва – не менше 24 години.

- ділянки, що обсипаються, видалити механічним способом

- залишки опалубних масел видалити гарячою парою, або спеціальними засобами

- забруднені поверхні очистити, наприклад, Baumit FassadenReineger

- Поверхні, пошкоджені грибками, цвіллю обробити складом Baumit SanierLosung

- неміцнотримаючі, вивітряні шари малярних покриттів видалити механічним способом, або спеціальними складами, наприклад Baumit AbbeizMittel

- пошкоджені мінеральні поверхні шпаклювати Baumit StarContact з укладання лугочестої склосітки Baumit.

Спосіб застосування

Фарбу Baumit Artline Metallic ретельно перемішати мішалкої, що повільно обертається, протягом 3-5 хвилин. Завжди виконувати грунтування поверхні білої фарби або Baumit GranoporColor. Baumit SilikonColor (для кращого розвитку кольору) Для ґрунтування фарба може бути розбавлена водою (не більше 20%). Технологічна перерва – не менше 12 годин. Сильно поглинаючі поверхні попередньо загрунтувати глибокопроникною ґрунтовкою Baumit Tiefengrund, розведеної води до 50% Перед нанесенням ґрунтуючої білої фарби Baumit GranoporColor або Baumit SilikonColor ретельно перемішати змішувачем, що повільно обертається. Залежно від основи, але не раніше, ніж через 12 годин після ґрунтування, нанести 2 шари нерозбавленої фарби Baumit Artline Metallic. При двошаровому нанесенні між першим і другим шаром фарби Baumit GranoporColor витримати технологічну перерву не менше 4 годин. Чи не домішувати інші фарби! Грунт і фарбу Baumit Artline Metallic наносять валиком з овечої шерсті або розпилювачем відповідним чином адаптованим (наприклад, тиск 2 бари, сопло та голка 2 мм). Роботи в межах однієї захватки виконувати рівномірно і без перерв. Під час роботи з матеріалом керуйтесь загальнобудівельними правилами безпеки. Використовуйте захисні рукавички, окуляри та спецодяг.

загальні вказівки

Не працювати при температурі нижче +50С, при дії на поверхню прямого сонячного світла, дощу, сильного вітру або протягу. Вживати заходів щодо усунення впливу зазначених факторів. Рівномірність кольору гарантується тільки в рамках поставки однієї партії матеріалу. При застосуванні в комплексних системах теплоізоляції Baumit необхідно враховувати коефіцієнт світловідбиття HBW (не нижче 25!). Висока вологість повітря і низькі температури або погодні умови, що різко змінюються, можуть значно збільшити час твердіння фарби, викликати колірні відмінності (плями).

Запобіжні заходи:

Закривати поверхні, що стикаються з оздоблювальними ділянками, особливо скло, кераміку, клінкер, природний камінь, лак і метал. Бризки одразу видаляти водої. Інструмент промити водою відразу після використання. Засохлу фарбу можна видалити лише розчинниками або механічно.

Гарантія виробника

Виробник гарантує вищевикладені характеристики декоративної акрилової суміші Baumit Artline Metallic при виконанні правилзберігання, приготування та виконання всього комплексу робіт. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також застосування його в інших цілях та умовах, не зазначених у цьому технічному описі.
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!