Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
  • Baumit NivoFix/WDVS Kleber Клейова суміш (25 кг)

Baumit NivoFix/WDVS Kleber Клейова суміш (25 кг)

  • Артикул: sm0021
Оцінити
  • Цена: 132.56 грн.

Клейова суміш Бауміт НівоФікс

Матеріал

Еластична, морозостійка, модифікована, мінеральна клейова суміш. Для зовнішніх та внутрішніх, зручна у застосуванні, екологічно безпечна. Відповідає групі ЗК5 відповідно до вимог ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006.

Застосування

Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з пінополістиролу та мінеральної вати. Не використовується для шпаклювання або пристрою армувального гідрозахисного шару.

Технічні характеристики

Зернистість: не більше 1,0 мм Коефіцієнт теплопровідності: 0,8 В/мК Витрата води: близько 6,5 л/25 кг сухої суміші Витрата матеріалу на підготовлені поверхні: близько 4 кг/м2 Адгезія суміші до бетонних основ: не менше 0,5 Н/мм. Час використання готової суміші: не менше 120 хвилин Температура повітря та основи: не нижче +5?

Форма постачання

Мішки по 25 кг, 54 мішки на палеті = 1350 кг.

Зберігання

У сухому місці на дерев'яних піддонах, у заводській упаковці – 12 місяців.

Класифікація відповідно до закону про хімічні речовини

R 36: Подразнює очі R 38: Подразнює шкіру R 43: Можливе подразнення шкіри при контакті S 2: Не давати дітям S 24: Уникайте потрапляння в очі S 25: Уникайте потрапляння на шкіру S 26: При попаданні в очі рясно промийте їх проконсультуйтеся з лікарем. S 28: При попаданні на шкіру відразу ж промийте її великою кількістю води. S 37: Використовуйте захисні рукавички

підстава

Основа повинна бути сухою, не промерзлою, міцною, здатною нести навантаження, очищеним від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, незв'язаних частинок, залишків старої фарби та відповідати вимогам СНІП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-20 . Неміцні ділянки поверхні мають бути видалені. Сколи, раковини, тріщини повинні бути відновлені за допомогою ремонтного складу Baumacol Planea. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, необхідно очистити механічним способом та обробити складом Baumit SanierLosung.

Спосіб застосування

Замішування:

25 кг сухої суміші Baumit NivoFix засипати в ємність до 6,5 літрів чистої води, перемішати мішалкою, що повільно обертається, до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. У готову суміш не додавати води або сухої суміші. Чи не змішувати з іншими матеріалами. Завжди замішувати весь вміст мішка.

У системі теплоізоляції фасадів Baumit:

Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з пінополістиролу: Нерівності більше 10 мм слід попередньо вирівняти шляхом оштукатурювання поверхні (наприклад, штукатурною сумішшю Baumit MPA-35). У випадку, якщо поверхня стіни має нерівності до 10 мм, клейова суміш наноситься на фасадну теплоізоляційну плиту з пінополістиролу по периметру суцільної безперервної смуги шириною близько 5 см і додатково у вигляді окремих клейових точок (не менше трьох) посередині плити. Площа приклеювання має становити не менше 40% від площі плити. Якщо поверхня стіни не має відхилення, то клейову суміш наносити суцільним способом по всій поверхні теплоізоляційної плити за допомогою зубчастого шпателя з розміром зубів 10х10 мм. Не заповнювати шви фасадних теплоізоляційних плит клейовою сумішшю. Закріплення плит дюбелями проводити не менше ніж через 24 години. При виконанні всіх вищевказаних робіт дотримуйтесь вимог «технологічних карт Baumit», ДСТУ Б В.2.6-36:2008, а також керуєтеся загальнобудівельними правилами безпеки.

загальні вказівки

Не працювати при температурі нижче +50С, при дії на поверхню прямого сонячного світла, дощу, сильного вітру або протягу. Вживати заходів щодо усунення впливу зазначених факторів. Технічні характеристики викладені при температурі +20°З відносної вологості повітря 60%. За інших параметрів наведені характеристики можуть змінюватися.

Гарантія виробника

Виробник гарантує вищевикладені характеристики клейової суміші Baumit NivoFix при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та виконання всього комплексу робіт. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також застосування його в інших цілях та умовах, не зазначених у цьому технічному описі.
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!