Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
 • Акрилова фарба Ceresit CT 52 (10 л)

Акрилова фарба Ceresit CT 52 (10 л)

 • Артикул: sm0294
 • Місце виробництва: Ceresit
Оцінити
 • Цена: 1 080.70 грн.

Область застосування

Акрилова фарба Ceresit CT 52 призначена для оздоблення поверхонь будівельних конструкції та елементів всередині будівлі з мінеральних основ (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки, плити) і органічних основ (шпалери, полістирольні плити, фанера приміщеннях високої експлуатаційної навантаження, які вимагають частого миття із застосуванням побутових миючих та дезінфікуючих засобів. Не використовувати для фарбування підлоги.

Підготовка основи

Підготовка основи проводиться згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною без видимих руйнувань.

 • бетон (залишкова вологість не більше 3%) - поверхню необхідно очистити від пилу, бруду та інших речовин, що знижують адгезію фарби до основи і нанести адгезії шари (Ceresit CT 29 + 6% Ceresit CC 81), за необхідності вирівняти Ceresit CT 29 і зашпаклювати Ceresit CT 225 (для приміщенні з підвищеною вологістю)
 • цегла, цементно-піщані штукатурки -поверхню необхідно очистити від пилу, бруду та інших речовин, що знижують адгезію фарби до основи і прогрунтувати грунтовки Ceresit CT 17 супер, по необхідності вирівняти Ceresit CT 29 і зашпаклювати Ceresit CT 126 або Ceresit підвищеною вологістю)
 • по старій фарбі - фарбу максимально видалити механічним шляхом, поверхню очистити і обробити CT 14 і зашпаклювати Ceresit CT 126 або Ceresit CT 225 (для приміщенні з підвищеною вологістю)
 • декоративні штукатурки: полімерні – вимити, просушити; полімерцементні - очистити від пилу, бруду, кіптяви механічним шляхом, прогрунтувати Ceresit CT 17 супер та зашпаклювати Ceresit CT 126 або Ceresit CT 225 . (для приміщенні з підвищеною вологістю)
 • старі цементно-піщані штукатурки - очистити до міцного шару, загрунтувати Ceresit CT 17 супер, по необхідності вирівняти CT 29 та зашпаклювати Ceresit CT 126 або Ceresit CT 225
 • гіпсові плити, штукатурки (залишкова вологість не більше 1%) - очистити від пилу, бруду, загрунтувати Ceresit CT 17 супер та зашпаклювати Ceresit CT 126
 • деревностружкові, деревоволокнисті плити, фанера - очистити та загрунтувати Ceresit CT 17 супер, за необхідності зашпаклювати Ceresit CT 126 або Ceresit CT 225
 • пофарбовані поверхні водоемульсійними фарбами, що втратили зчеплення з основою - видалити, ретельно промити, висушити та загрунтувати Ceresit CT 17 супер, за необхідності зашпаклювати Ceresit CT 126 або Ceresit CT 225
 • клейові фарби, вапняний і крейдяний побілка, клею, папір та ін. Покриття, розчинні у воді - видалити повністю, промити, висушити і загрунтувати Ceresit CT 17 супер, за необхідності зашпаклювати Ceresit CT 126 або Ceresit CT 225
 • старі вапняні штукатурки, що втратили міцність - видалити до міцної основи, обробити грунтовки Ceresit CT 17 супер, вирівняти CT 29 + CO 85 у співвідношенні (100:1,45), пофарбувати через 72 години
 • комірчастий бетон - поверхню вирівняти Ceresit CT 24 або Ceresit CT 21, прогрунтувати Ceresit CT 17 супер, пофарбувати через 72 години
 • масляна фарба з гарною адгезією до основи - очистити, зашкурити, загрунтувати Ceresit CT 17 супер

Тріщини в мінеральних основах закладаються шпаклівкою Ceresit CT 93 або CT 225 + 4% CC 83.

Якщо поверхня основи покрита грибками, мохом або водоростями, необхідно зробити її механічне очищення, потім промити та висушити. Чисту та суху поверхню основи обробити засобом CT 99 перед початком проведення ґрунтувальних робіт.

Підхід вологи з боку основи може призвести до відшарування та псування покриття фарби, тому в приміщеннях або місцях, схильних до тривалого впливу вологи, основу необхідно спочатку гідроізолювати.

Виконання робіт

Ретельно перемішати вміст упаковки. Фарба наноситься пензлем або валиком у 2 шари. При фарбуванні світлих поверхонь усередині приміщенні (наприклад: деревостружкових плит) часто буває досить одношарового покриття. При фарбуванні темних, високо контрастних підстав необхідно фарбувати в два шари. Фарбувальні роботи всієї поверхні, що знаходиться в одній площині, повинні проводитися без перерви методом «мокриї по мокрому». Перерву в роботі або завершення фарбування рекомендується проводити в місцях стикування поверхні. У разі потреби фарба можеі ретельно після цього розмішана. При нанесенні фінішного шару розбавляти фарбу не рекомендується. Залежно від температури навколишнього середовища та вологості повітря повторні шари може бути нанесений через 2 години. Не допускається використання ємкості і інструментів, що іржавіють. Відразу після роботи промити водою використаний інструмент, після висихання фарба може бути видалена тільки механічним впливом або за допомогою органічних розчинників.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи та навколишнього середовища від +5 °C до +35 °C та відносної вологості повітря не більше 80%. Всі вищевикладені рекомендації правильні при температурі +20 ° C і відносної вологості повітря 00%. В інших умовах час сушіння фарби може змінюватись.

Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідних та великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці, а також воду з одного джерела.

Фарба при випадку потрапляння на скляні, керамічні, дерев'яні, металеві та кам'яні поверхні може змінити їх колір, тому перед виконанням робіт їх необхідно захистити від попадання Ceresit CT 52. Під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання фарби в очі негайно промити їх води та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про засоби застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями з виконання будівельних робіт. При виконанні робіт необхідно уникати попадання фарби на поверхні, що сильно нагріваються, наприклад, поверхні, які знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Свіжопофарбовані поверхні необхідно захищати від попадання води до повного висихання фарби.

Термін зберігання

У фірмовій упаковці та в приміщеннях з температурою від +5 до +35 °C 12 місяців від дати виробництва зазначеної на упаковці. Берегти від замерзання.

Технічні характеристики

Склад: Водна дисперсія акрилової смоли з мінеральними наповнювачами та пігментами
Колір: білі (матові)
Густина: 1,4 кг/дм3
Температура основи при застосуванні: від +5 до +35 0С
Нанесення наступного шару: через 4 години
В'язкість: не менше 3250 МПа * с
Стійкість до змивання та стирання ISO 11998: клас 1 (5000 циклів)
Витрата при одноразовому нанесенні по рівній, підготовленій поверхні: від 0,15 до 0,2 л/м

Висновок санітарно-гігієнічної експертизи № 05.03.02-04/27988 від 05.06.07. ТУ У В.2.7-26.6-21685172.002-2002.

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!