Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
 • Ceresit CT 83 Клей для пінопласту 25 кг Церезіт СТ-83

Ceresit CT 83 Клей для пінопласту 25 кг Церезіт СТ-83

 • Артикул: sm0269
 • Місце виробництва: Ceresit
Оцінити
 • Цена: 150.00 грн.

Клей для пінопласту Ceresit CT 83 (25 кг) Церезіт СТ-83

Характеристики Ceresit CT 83

 • висока адгезія до мінеральних та органічних основ
 • швидкотвердіюча
 • пластична, легко наноситься на поверхню пінополістирольних плит
 • паропроникна
 • зручна та проста у застосуванні
 • екологічно безпечна

Область застосування Ceresit CT 83

Суміш Ceresit CT 83 PRO призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівлі та споруди. При утепленні фасадів мінерало-ватними плитами необхідно використовувати суміш Ceresit CT 190 MB.

Підготовка основи для клею Церезіт СТ-83

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед наклейкою пінополістирольних плит основа очищається від пилу, бруду, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі неміцні ділянки основи слід видалити і обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17. Нерівності основи, шви цегляної кладки понад 10 мм, тріщини - заповнити розчиновою сумішшю Ceresit CT 29 або Ceresit CT 83. Основи з високим водопоглинанням витримати до повного висихання (близько 4 годин).

Виконання робіт із клеєм для пінопласту Церезіт СТ-83

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води від +15 до +20°С) з розрахунку 0,24 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Потім розчинна суміш витримується протягом 5 хвилин, після чого перемішується знову. Використання розчинової суміші можливе протягом 2 годин.

Приклеювання пінополістирольних плит

Залежно від стану огороджувальних конструкції фасаду вибирається спосіб наклейки пінополістирольних плит:

 • смуговий – поверхня стіни має нерівності до 5,0 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити, а потім посередині. Смуги по периметру повинні мати розриви, щоб при наклеюванні плит утворювалися повітряні пробки;
 • маячковий - поверхня стіни має нерівності до 15,0 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити у вигляді смуг шириною 60 мм та висотою 20 мм, а потім посередині плити у вигляді маячків з розрахунку 5 - 8 штук діаметром близько 100 мм, висотою 20 мм на плиту розміром 0,5 х 1,0 м. Смуги по периметру повинні мати розриви;
 • суцільний – поверхня стіни має нерівності до 3 мм, розчинна суміш наноситься по всій поверхні плити зубчастим шпателем з розміром зуба 10 х 10 мм. За нормальних кліматичних умов (температура +20°С та відносна вологість повітря 60%) розчинну суміш можна наносити на основу зубчастим шпателем. Після нанесення розчинної суміші плиту необхідно одразу встановити у проектне положення та притиснути. Зусилля при притисканні має бути таким, щоб щонайменше на 40% розчинна суміш розподілилася між основою та плитою. Плити необхідно приклеювати впритул одна до іншої, в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів має перевищувати 2 мм. Залишки розчинної суміші необхідно видалити за допомогою води до її затвердіння. В нормальних умовах до пристрою захисного шару слід приступити через 3 доби після наклейки плит.

Влаштування захисного шару в системі теплоізоляції проводиться за допомогою Ceresit CT 85.

Технічні характеристики: Ceresit CT 83

Склад:
полімерцементна суміш з мінеральними наповнювачами та добавками
Витрата води для приготування розчинної суміші:
6,0 л води на 25 кг Ceresit CT 83
Час споживання розчинової суміші:
близько 2 годин
Час окоркування розчинної суміші:
більше 20 хвилин
Температура основи при застосуванні розчинної суміші:
від +5 до +30°С
Адгезія розчину до бетонних основ (повітряно-сухе середовище):
не менше 0,8 Н/мм2
Адгезія розчину до пінополістирольних плит:
когезійний розрив плити через 7 діб твердіння
Температура експлуатації:
від -50 до +70 ° С
Витрата розчинної суміші:
близько 6,0 кг/м2
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!