Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Газоблок Classic AEROC (100...400x200x600 мм) куб. м

Газоблок Classic AEROC (100...400x200x600 мм) куб. м

  • Артикул: sm0236
  • Місце виробництва: Aeroc
Оцінити
  • Цена: 2 950.00 грн.
Область застосування виробу

Стінові блоки AEROC Classic призначені для зведення зовнішніх несучих стін у малоповерховому (до 5 поверсі) будівництві, для внутрішніх несучих стін та ненесущих перегородок, а також для заповнення зовнішніх самонесучих стін монолітно-каркасних будівель без обмеження поверховості.
Перегородкові блоки AEROC Classic 100, AEROC Classic 150 використовуються для будівництва внутрішніх міжкімнатних перегородок. Вироби AEROC Classic 200 та AEROC Classic 250, як правило, призначаються для зведення несучих зовнішніх стін з додатковим утепленням, внутрішніх несучих стін, а також для заповнення об'ємно-планувальних осередків каркасних будівель у висотному будівництві з подальшим утепленням. Блоки AEROC Classic 300 і AEROC Classic 375 застосовуються для будівництва зовнішніх стін будівлі, поверховість яких не забезпечується характеристиками міцності блоків AEROC EcoTerm. Наприклад, при будівництві 4-поверхового котеджу на перші два поверхи можна використовувати блоки AEROC Classic, на останні поверхи – блоки AEROC EcoTerm. Теплоізоляційні характеристики зовнішніх стін, виконаних з блоків AEROC Classic 375, забезпечують нормативні вимоги щодо теплового захисту будівлі та не потребують додаткового утеплення для всіх температурних зон України.

Кладка блоків

Завдяки точної геометрії блоків AEROC Classic кладка стін здійснюється із застосуванням клейового складу AEROC або інших клейових складів, рекомендованих до застосування компанії AEROC. Товщина шва кладки при цьому становить всього 2±1 мм. При цьому готова стіна виходить настільки рівною, що відпадає необхідність у додаткових роботах з її внутрішнього вирівнювання.
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!