Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
10% від прибутку передаємо на потреби ЗСУ
  • Гідрофобна добавка Betonvergutung H5 (1 л)

Гідрофобна добавка Betonvergutung H5 (1 л)

  • Артикул: sm2505
  • Наявність: На складі
Оцінити
  • Цена: 49.48 грн.

ГІДРОФОБНА ДОБАВКА:

- Бассеїни та фундаменти спорудженні
- Гідротехнічний бетон
- Декоративні бетонні вироби

Призначення : Betonvergutung H5 рідка гідрофобна добавка для всіх видів бетону та розчину. Зменшує водопоглинання, збільшує міцність на стиск і вигин при розтягуванні, підвищує стійкість в агресивному середовищі. Рекомендується для фундаментів спорудження, гідротехнічного бетону, басейнів, тротуарної плитки, огорожі, дрібних та декоративних бетонних виробів.

Властивості : Betonvergutung H5 дає можливість отримання бетону маркоі з водонепроникності до W10, зменшує водопоглинання в 2 рази і більше, підвищує морозостійкість та стійкість до стирання, збільшує міцність. Підсилює інтенсивність забарвлення кольорових бетонних виробів. Не викликає корозію арматури та цементного каменю.

Заходи безпеки : зберігати в щільно закритій тарі при температурі від +5°С до +35°С. При попаданні у вічі негайно промити великою кількістю води та звернутися до лікаря. Використовуючи цей засіб, рекомендується працювати в захисних рукавицях та окулярах. Оберігати від дітей. Не допускати прямого потрапляння сонячних променів.

Термін зберігання : 24 місяці з дати виготовлення (фасування).

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!