Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Гідрофобне просочення Multiphob-LFW50 (5 л)

Гідрофобне просочення Multiphob-LFW50 (5 л)

  • Артикул: sm2500
Оцінити
  • Цена: 304.44 грн.

Гідрофобне просочення Multiphob-LFW50:

- знижує капілярне вологопоглинання
- Підвищує морозостійкість поверхні
- Забезпечує водовідштовхуючий ефект

Призначення: Multiphob-LFW50 просочуючий гідрофобний засіб, який не утворює плівку на поверхні, призначений для захисту бетонних, цегляних, керамічних, гіпсових та штукатурних поверхонь, природного каменю, шиферу та черепиці.
Властивості: Multiphob-LFW50 має високий ступінь проникнення в основу, завдяки чому забезпечує тривалий захист поверхні від перенасичення вологи, стоїки до ультрафіолетового випромінювання. Знижує капілярне водопоглинання, підвищує морозостійкість поверхні і забезпечує водовідштовхуючий ефект. Зменшує появу сольових розлучень і підвищує інтенсивність кольору пофарбованих бетонних виробів. Захищає від забруднення та позеленіння.
Витрати: змінюються в залежності від структури оброблюваної поверхні і складають 0,2-0,4 л/м?. Засіб готовий до використання. Наносити розпилювачем, пензликом або валиком. Перед використанням ретельно перемішати.
Заходи безпеки: зберігати в щільно закритій тарі при температурі від +5°С до +35°С. При попаданні у вічі негайно промити великою кількістю води та звернутися до лікаря. Використовуючи цей засіб, рекомендується працювати в захисних рукавицях та окулярах. Оберігати від дітей. Не допускати прямого потрапляння сонячних променів.

Термін зберігання: 24 місяці з дати фасування.

Виробник:
MTC GmbH
Adolf-Oesteheld-Str.1
97337 Dettelbach

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!