Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Грунтовка Зебра ГФ-021 алкідна антикорозійна (2.8 кг)

Грунтовка Зебра ГФ-021 алкідна антикорозійна (2.8 кг)

  • Артикул: sm0646
  • Місце виробництва: Зебра
Оцінити
  • Цена: 123.00 грн.

Переваги ґрунту ГФ-021

  • захищає метал від дії корозії;
  • підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт;
  • зменшує витрати фарби;
  • збільшує довговічність покриття.

Область застосування: ґрунтовка ГФ-021

Призначена для високоефективного антикорозійного захисту металевих та дерев'яних поверхонь усередині та зовні приміщень під покриття різними емалями. Грунтовка ГФ 021 збільшує адгезію (прилипання) між поверхнею, що фарбується, і фінішним покриттям. Використання ґрунтовки зменшує витрату фарби та збільшує довговічність покриття.

Розчинник : уайт-спірит, сольвент або їх суміш у співвідношенні 1:1, а також РС-2, 649, 650.

Колір : білий і червоно-коричневий.

Витрати : 60-100 г/м² при покритті в один шар, залежно від поверхні.

Час висихання ґрунтовки ГФ-021

Одношарове покриття 2-4 години при температурі +20°C та відносній вологості 65%. Зниження температури та підвищення вологості збільшують час висихання.

Підготовка поверхні: перед проведенням фарбувальних робіт поверхню необхідно максимально очистити від старої фарби, пилу, бруду, масел та технічних мастил, зачистити шліфувальною шкіркою та знежирити розчинником. Перед подальшою обробкою переконайтеся, що поверхня повністю висохла.

Розведення грунтовки Зерба ГФ-021:

При необхідності розбавити відповідним розчинником до робочої в'язкості. Неприпустимо розведення іншими, не передбаченими тут розчинниками та змішування з іншими лакофарбовими матеріалами.

Спосіб нанесення

Перед застосуванням ґрунтовку ГФ-021 необхідно ретельно перемішати. Ґрунтовку наносити пензлем або розпорошенням. При нанесенні методом розпилення ГФ-021 необхідно ретельно перемішати та розбавити до робочої в'язкості, за наявності поверхневої плівки її необхідно видалити. При нанесенні пензлем ґрунтовку можна не розбавляти.

Способи зберігання ГФ-021 Зебра

У щільно закритій заводській тарі, в прохолодному місці, оберігаючи від впливу тепла, вологи та потрапляння прямих сонячних променів. Не боїться морозу.

Гарантійний термін зберігання – 6 місяців .

Примітка:

Матеріал пожежонебезпечний, через наявність у ньому органічних розчинників! При проведенні фарбувальних робіт та після їх закінчення ретельно провітрити приміщення. Для захисту рук використати гумові рукавички. Має висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи.

Фасування : 0.9 кг, 2.8 кг, 8.4 кг, 45 кг.

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре