Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Грунтовка Зебра ПФ-010М із модифікатором іржі (2.8 кг)

Грунтовка Зебра ПФ-010М із модифікатором іржі (2.8 кг)

  • Артикул: sm0647
  • Місце виробництва: Зебра
Оцінити
  • Цена: 124.70 грн.
  • наноситься прямо на іржу;
  • чудова адгезія;
  • підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Область застосування ПФ-010М

Призначена для високоефективного антикорозійного захисту металевих поверхонь всередині та зовні приміщенні під покриття різними емалями, і для збільшення адгезії (зчеплення) між поверхнею, що фарбується, і фінішним покриттям.

M – означає наявність модифікатора іржі, який призначений для перетворення продуктів корозії. Ґрунтовкою ПФ-010М фарбують технологічне обладнання, металоконструкції, резервуари. Модифікатор виготовляється з нетоксичних та екологічно чистих компонентів. Грунтовка може наносити прямо на іржу за умови, що шари іржі не більше 100 мкм.

Використання ґрунтовки зменшує витрату фарби та збільшує довговічність покриття.

Розчинник : уаїт-спірит, сольвент, ксилол або їхня суміш.

Колір : сірий.

Витрати : 150-180 г/м² при одношаровому покритті, залежно від поверхні.

Час висихання : одношарове покриття 12 годин при температурі +20 °C та відносній вологості 65%. Зниження температури та підвищення вологості збільшують час висихання.

Підготовка поверхні : перед проведенням фарбувальних робіт поверхню необхідно максимально очистити від старої фарби, пилу, бруду, масел і технічних мастил, неміцного шару іржі і знежирити розчинником. Перед подальшою обробкою переконайтеся, що поверхні повністю висохли.

Розведення : при необхідності розбавити відповідним розчинником до робочої в'язкості. Неприпустимо розведення іншими, не передбаченими тут розчинниками та змішування з іншими лакофарбовими матеріалами.

Спосіб нанесення ПФ-010М : перед застосуванням ґрунтовку необхідно ретельно перемішати. Ґрунтовку наносити пензлем, методом струменевої обливи, занурення, розпилення. При нанесенні методом розпилення ґрунтовку необхідно ретельно перемішати і розбавити до робочої в'язкості. При нанесенні пензлем ґрунтовку можна не розбавляти.

Зберігання : у щільно закритій заводській тарі, оберігаючи від впливу тепла, вологи та попадання прямих сонячних променів. Не боїться морозу.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців.

Фасування : 0.9 кг, 2.8 кг, 8.4 кг, 45 кг.

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!