Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Розчин кладки РК М50 П-12 (м3)

Розчин кладки РК М50 П-12 (м3)

  • Артикул: sm1960
Оцінити
  • Цена: 528.03 грн.
Кладочний розчин РК. Доставка по Києву та області.

**Розчини для кам'яних кладок та для кладки великих елементів стін та їх монтажу** готують на в'яжучих наступних видів: на портландцементі та шлакопортландцементі — для монтажу стін з панелеї та великих бетонних та цегляних блоків, для виготовлення віброцегляних панелі та крупних блоків кладки на розчинах високих марок, а також для кладки, що виконуються способом заморожування; на основі вапна, якщо не потрібні розчини високих марок, та місцевих в'яжучих (вапняно-шлакових та вапняно-пуццоланових) - для малоповерхового будівництва; розчини на місцевих в'яжучих не слід застосовувати за температури нижче 10°С; на пуццолановому та сульфатостоїкому портландцементі застосовують для конструкції, що працюють в умовах впливу агресивних та стічних вод. У приватному будівництві досить рідкісні випадки одночасної роботи великих бригад штукатурів або мулярів. Зазвичай - 4-5 чоловік, а це зовсім скромно для того, щоб замовляти кладкові або штукатурні розчини на заводі. Ось і виходить, що простіше самим місити – скільки потрібно і коли треба. А ось при виготовленні стяжок, вирівнюванні майданчиків, підлог, використанні штукатурних станцій, торкетуванні тощо. Розчин краще замовляти на заводі. Заводська якість все одно недосяжна для ручного замішування. Чого б там не говорили виконроби, - а я ось цементика побільше, або того додам, або цього, - краще ніж на заводі не вийде.

У більшості випадків будівельні розчин, виготовлені на бетонному заводі, - відповідає всім вимогам за якістю, маркою та однорідністю суміші. У побутових умовах, отримати розчин належної якості - дуже складно. В основному, з таких причин: відсутність контролю за підбором складу суміші, неточність пропорції, незадовільна якість перемішування. Як результат - «самомісні» будівельні розчини мають неоднорідність складу та міцності.
Найбільш наочний приклад: чашка, цукровий пісок, какао-порошок, окріп. Залежно від того, в якій послідовності Ви вносите ці компоненти в чашку; наскільки точно ви зачерпнете ложки пісок і какао; як, коли і скільки заважатимете; коли заливати водої - все це істотно позначиться на результаті. Какао може бути з грудками, якщо сипати його у воду (що частіше і відбувається з цементом при замішуванні розчину в міні-бетономішалках); весь напій може бути несолодким зверху, але з нерозчиненою купкою на дні чашки і т.д.
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!