Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Декоративне структурне покриття Kolorit Interior DECOR, 10 л

Декоративне структурне покриття Kolorit Interior DECOR, 10 л

  • Артикул: sm0292
  • Місце виробництва: Kolorit
Оцінити
  • Цена: 301.06 грн.

KOLORIT Interior DECOR

- Декоративна структурна фарба на акрилатній основі для внутрішніх робіт.

Водоемульсійна фарба KOLORIT Interior DECOR Застосовується для первинного або ремонтного фарбування міцних оштукатурених, бетонних, зашпатльованих поверхонь, гіпсокартонних, деревостружкових та деревноволокнистих плит усередині приміщення. Для створення різних текстур використовують спеціальні валики, щітки, шпателі, прасування та інші інструменти. KOLORIT Interior DECOR приховує дрібні недоліки поверхні. Водоемульсійна фарба KOLORIT Interior DECOR рекомендується для створення декоративних структурних покриттів у сухих приміщеннях з помірним експлуатаційним навантаженням.

Інструкція із застосування:

Умови при фарбуванні KOLORIT Interior DECOR : поверхня, що фарбується, повинна бути сухою. Температура повітря, фарби та поверхні має бути в межах від +5°С до +28°С; відносна вологість повітря трохи більше 80%.

Попередня підготовка:

Незабарвлена поверхня: ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, жирових плям. При необхідності слід вирівняти поверхню акрилової шпаклівки. Не рекомендується використовувати сухі суміші на гіпсовій основі. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. У сухих приміщеннях для нанесення першого шару можливе використання фарби KOLORIT INTERIOR PREMIUM 3. Раніше пофарбована поверхня: Перед нанесенням KOLORIT Interior DECOR - ретельно видалити всі відшаровані, мелючі, розмивні води та неміцні покриття. Поверхню вимити розведеним лужним миючим розчином, ретельно промити чистої води та висушити. Глянцеві поверхні відшліфувати до матового стану, пил від шліфування видалити. При необхідності вирівняти поверхню акрилової шпаклівки. Далі обробляти так само, як нові поверхні.

Забарвлення:

Непофарбована поверхня: Матеріал ретельно перемішати перед застосуванням. Розводити не рекомендується, але за необхідності можна розбавити до 5% води. Наносити в 1 шари валиком рівномірним шаром товщини до 2мм на ділянки приблизно 1 м? за один раз. Для декоративного оздоблення використовувати спеціальні валики, шпателі, щітки та інші інструменти. При нанесенні шару товщини понад 3мм при висиханні відбувається розтріскування, що не знижує міцності покриття і може використовуватися для створення декоративних ефектів каменю, старої штукатурки тощо.

Рекомендації при роботі з KOLORIT Interior DECOR : При декоративному фарбуванні великих площ зручніше працювати з помічником. Щоб уникнути відмінності у відтінку, для фарбування суцільної поверхні змішати достатню кількість фарби. Якщо доведеться застосовувати фарбу різних партій, стики рекомендується виконувати по лініях конструкції для того, щоб зробити їх непомітними. Час висихання – від 2 до 12 годин залежно від умови та товщини шару. Повна зносостійкість покриття досягає через місяць. Можливе додаткове декорування водорозчинними лаками, фарбами, лазурями та восками.

Ремонтне фарбування:

для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої KOLORIT INTERIOR DECOR, можна застосовувати цю ж фарбу або іншу водорозбавлювану фарбу на акрилатній основі. Див.П.«Попередня підготовка».

Очищення інструментів:

видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту також можна видалити миючим засобом.

Догляд:

готове покриття рекомендується очищати за допомогою м'якої тканини або губки з використанням теплого миючого засобу. Зі свіжофарбованої поверхнею слід звертатися обережно протягом декількох тижнів, т.к. за нормальних умов покриття досягає своєї остаточної твердості лише через місяць. Якщо необхідно очищати поверхню раніше цього терміну, рекомендується легке очищення м'якою вологою тканиною, уникаючи натирання.

Технічні характеристики:

Витратна 1 шари: 1-4 м?/л. На витрату впливають спосіб та товщина нанесення.
Сухий залишок: бл. 70%
Густина: бл. 1,68 кг/л (база АР).
Розріджувач: Вода.
Спосіб нанесення: Наноситься валиком і декорується, напр., широким пензлем, шпалерним шпателем, жорсткою щіткою або спеціальним валиком для декорування. Відкритий час прибл. 15 хв, в'язкість фарби при цьому поступово збільшується.
Час висихання при +23°С та відносної вологості 50%: Зі збільшенням товщини шару, що наноситься, час висихання зростає від 2 до 12 год.
Блиск: Абсолютно матові.
Колір: Біли (база АР), а також за каталогами «Тіккуріла Симфонія», «Моніколор Нова», «NCS», «RAL», «PANTONE». Фарбу АР можна застосовувати неколерованою, а фарбу С або СР тільки колерованной.
Можливі незначні відхилення від кольорів зразка. Перед застосуванням рекомендується перевіряти точність кольору. Перемішати перед тонуванням близько 15 секунд.
Стійкість до миття: Витримує очищення мокрої ганчірки та легке миття.
Хімстоїкість: Витримує періодичне очищення з використанням миючих та дезінфікуючих засобів.
Термостійкість: 85°С
Зберігання: Зберігати і транспортувати у фірмовій герметично закритій тарі при температурі від +5°С до +35°С.
Тара: 3л, 5л, 10л
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!