Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Водно-дисперсійна фарба Kolorit Interior WHITE, 10 л

Водно-дисперсійна фарба Kolorit Interior WHITE, 10 л

  • Артикул: sm0281
  • Місце виробництва: Kolorit
Оцінити
  • Цена: 326.00 грн.

KOLORIT Interior WHITE (Колорит Біла)

KOLORIT Interior WHITE (Колорит Біла) - матова водно-дисперсійна фарба на вінілакрилатній основі, має підвищену покриваність.

Область застосування

KOLORIT Interior WHITE застосовується для фарбування оштукатурених, цегляних, бетонних, зашпатльованих та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартонних, деревоволокнистих та деревостружкових плит всередині приміщенні. Також

KOLORIT Interior WHITE використовують для ремонтного фарбування поверхонь, раніше пофарбованих водно-дисперсійної фарби. Рекомендується для стель у сухих приміщеннях.

Інструкція із застосування

Поверхня, на яку наноситься Колорит Біла , повинна бути сухою. Температура повітря, фарби та поверхні має бути в межах від +5°С до +25°С; відносна вологість повітря 50-80%.

Попередня підготовка до нанесення KOLORIT Interior WHITE

Незабарвлена поверхня: Видаліть всі покриття, що відшаровуються, очистіть поверхню від бруду, пилу, жирових плям. При необхідності слід вирівняти поверхню акрилової шпаклівки. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити.

Раніше пофарбована поверхня: Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються. Глянцеві поверхні відшліфувати до матового стану, пил від шліфування видалити. При необхідності вирівняти поверхню акрилової шпаклівки. Далі обробляти так само, як нові поверхні.

Забарвлення

Пофарбована поверхня: Фарбу KOLORIT Interior WHITE ретельно перемішати перед застосуванням. При необхідності розбавте водою до потрібної в'язкості (не більше 5%). Рекомендується наносити в 1 товсті шари смугами шириною 80-100 см вздовж напрямку основного освітлення валиком «штучні хутро» з довжиною ворсу 11-18мм, пензлем або розпиленням. Не розтирайте поверхню сухим валиком, використовуйте більше фарби. Завдяки цьому пофарбована KOLORIT Interior WHITE поверхня не надто швидко висохне. При надто швидкому висиханні фарби KOLORIT слід знизити температуру та підвищити вологість повітря у приміщенні. Усю поверхню стелі слід офарбити за один раз, без перерв. Так можна уникнути неоднорідного покриття та утворення слідів від валика. При необхідності, нанести 2 шари фарби. Повна зносостійкість покриття досягає через місяць.

Ремонтне фарбування:
Ремонтне фарбування покриття з KOLORIT Interior WHITE виконувати ці ж фарби або фарби такого ж типу. "Попередня підготовка".

Закінчення робіт

При очищенні інструментів необхідно видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом Пенселіпесу (ТМ "Тіккуріла"). Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити миючим засобом Пенселіпесу.

Зі свіжофарбованої KOLORIT Interior WHITE поверхнею слід звертатися обережно протягом декількох тижнів, тому що за нормальних умов покриття досягає своєї остаточної твердості тільки через місяць. При необхідності не раніше ніж через місяць після фарбування поверхню очистити за допомогою сухої м'якої тканини або губки.

Фарба KOLORIT Interior WHITE не містить органічних розчинників, нетоксична та пожежобезпечна . Тим не менш, роботу слід виконувати обережно та ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного зіткнення з матеріалом. На фарбу KOLORIT Interior WHITE є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи та сертифікат на право екологічного маркування «Екологічно чисто та безпечно».

Не виливати залишки фарби KOLORIT Interior WHITE у каналізацію, водойму або на ґрунт. Рідкі залишки передати до місця збирання відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

Технічні характеристики

Витрати на 1 шари На поверхні, що вбирають - 5-6 м? / л, на невбираючі поверхні - 6-7 м? / л.
Сухий залишок бл. 55%.
густина бл. 1,47 кг/л.
Розріджувач Вода.
Спосіб нанесення Наносити валиком, пензлем або розпорошенням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,027" - 0,029", при необхідності допускається розбавляти до 5% за обсягом.
Час висихання при +23°С та відносної вологості 50% Від пилу – 30 хвилин. Наступні шари можна наносити через 1-2 години. Час висихання збільшується в міру зниження температури та підвищення відносної вологості повітря.
Блиск Абсолютно матові.
Базис Чи не кольорується.
Колір Біли.
Стійкість до миття Витримує сухе стирання (понад 5000 циклів).
Зберігання Зберігати і транспортувати у фірмовій герметично закритій тарі при температурі від +5°С до +35°С.
Тара 3л, 5л, 10л.
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!