Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Грунтовка KOLORIT Start GRUNT, 10 л

Грунтовка KOLORIT Start GRUNT, 10 л

  • Артикул: sm0105
  • Місце виробництва: Kolorit
Оцінити
  • Цена: 176.00 грн.
Колорит грунт Kolorit Start Grunt
Щільність 1,0 кг/літр.

Витрата: 5-10 м2/л

Визначення

Колорит грунт - грунтовочний склад, що водорозбавляються і зміцнюють готові до застосування глибокого проникнення на акрилатній основі для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Область застосування

Kolorit Start Grunt призначений для зміцнення неміцних, подрібнених, пористих (бетон, цегла, цементно-вапняна штукатурка та ін.) мінеральних підстав перед фарбуванням водно-дисперсійними фарбами. Можна застосовувати також для обробки гіпсокартонних, деревостружкових і тому подібних поверхонь, що вбирають. Вирівнює поглинаючу здатність основи, знижує витрату фарби, покращує адгезію фарб, що наносяться, підвищує атмосферостійкість покриття.

Застосовують для обробки стін та стель усередині приміщенні, а також для фасадів будівлі.

Технічні характеристики

Витратна 1 шари 5-10 м?/л у нерозбавленому вигляді. На витрату впливають шорсткість і пористість оброблюваної поверхні, а також метод нанесення та умови при ґрунтуванні.
Сухий залишок бл. 7,5%.
густина бл. 1,0 кг/л.
Розріджувач Вода.
Спосіб нанесення Наносити щіткою, пензлем або розпорошенням. Використовувати валик не рекомендується. Допускається розбавляти до 50% за обсягом.
Час висихання при +23°С та відносної вологості 50% Забарвлення можна проводити після повного висихання прогрунтованої поверхні (приблизно через 5 годин). Час висихання збільшується в міру зниження температури і підвищення відносної вологості повітря.
Колір Молочно-білі, після висихання безбарвні.
Зберігання Зберігати і транспортувати у фірмовій герметично закритій тарі. Берегти від морозу
Тара 2л, 5л, 10л.

Інструкція із застосування

При фарбуванні оброблювана поверхня повинна бути сухою і здатною вбирати воду. Температура повітря, рідини та поверхні має бути в межах від +5°С до +28°С; відносна вологість повітря трохи більше 80%. Не наносити матеріал на мокру поверхню.

При попередній підготовці Нові, свіжі поверхні на вапняно-цементній основі слід витримати перед ґрунтуванням протягом по мірі одного місяця. Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються і не вбирають. Очистити поверхню від часток, що обсипаються, забруднення, жирових плям і висолів. Безпосередньо перед ґрунтуванням видалити пил. При обробці поверхні, ураженої пліснявим грибком, її потрібно ретельно вимити, при необхідності видаливши нашарування цвілі шпателем і (або) жорсткою щіткою, добре просушити. На суху поверхню нанести засіб KOLORIT START BIOSTOP, та після його висихання ґрунтувати.

Для сильно поглинаючих підставі засіб наносити нерозбавленим. Для погано поглинаючих поверхонь допускається розведення водої до 50% (після обробки на поверхні не повинен з'являтися глянець).

поверхня ступінь розведення
слабка штукатурка, що обсипається. Газобетон Не розбавляти
Міцна штукатурка Розбавити на 20-25%
Бетон Робити на 25-30%
Гіпсокартон Розбавити на 30-40%
Готові до застосування шпаклівки Розбавити на 40-50%

Рекомендується робити пробне ґрунтування. Готовий розчин наносити щіткою, пензлем або розпиленням методом "мокрії по мокрому" (в 2-3 проходи поспіль у міру вбирання, не допускаючи висихання). Висохлу поверхню пофарбувати водорозбавною акрилатною фарбою не раніше, ніж через 5 годин після нанесення ґрунтовки.

Робочі інструменти відразу після застосування промити водою.

Матеріал не містить органічних розчинників, є нетоксичним і пожежобезпечним. Тим не менш, роботу слід виконувати з обережністю та ретельністю, уникаючи зайвого, непотрібного зіткнення з матеріалом.

На засіб Колорит Грунт є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Не виливати в каналізацію, водойму або на ґрунт. Рідкі залишки передати до місця збирання відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!