Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
  • Luja 40 покривна фарба, напівглянсова (0,9 л)

Luja 40 покривна фарба, напівглянсова (0,9 л)

  • Артикул: sm0911
Оцінити
  • Цена: 419.00 грн.

Luja 40 покривна фарба, напівглянсова (0,9 л)

Luja 40 покривна фарба, напівглянсова (0,9 л) – це спеціальна акрилатна фарба, яка призначена для фарбування стель та стін у вологих приміщеннях. Також, вона відмінно підходить для поверхонь, які вимагають стійкість до зносу та миття. До складу даного продукту входить протицвілевий компонент.
Покривна фарба Луя входить до складу вологоізоляційної системи Тіккуріла «Луя – бар'єр проти вологи». Компоненти цієї фарби утворюють міцне покриття. Це покриття є міцним бар'єром на шляху цвілі та вологи.

Для вологих приміщень

Цю фарбу можна використовувати для фарбування вологих приміщень: передпокоїв, кухонь, ванних кімнат. Протиплесневий компонент у складі цього покриття перешкоджає появі пліснявого грибка і допомагає підтримувати в будинку ідеальну чистоту.

Екстремально стоїть

Luja здатна витримати вплив сильних дезінфекційних та миючих засобів. Luja 40 покривна фарба, напівглянсова (0,9 л) рекомендується для фарбування стель і стін, для яких необхідне часте миття та відносно висока зносостійкість: наприклад, у сходових клітках, вестибюлях, коридорах та палатах лікарень. Також її можна використовувати в приміщеннях підприємства харчової промисловості.

Тисячі надихаючих відтінків

Напівглянцева фарба Luja створює красиве рівне покриття, що приємно відображає світло.

Тип

Даний продукт є спеціальною акрилатною фарбою, яка містить протицвілевий компонент, що захищає поверхню.

Область застосування

Цей продукт призначений для фарбування зашпаклюваних, бетонних, оштукатурених, цегляних, гіпсових і деревоволокнистих плит усередині приміщення. Підходить для фарбування як нових, так і раніше фарбованих поверхонь.

Об'єкти застосування

Застосовується для фарбування стін і стель у вологих приміщеннях і в приміщеннях, від поверхні яких вимагається стоїк до миття і зношування, наприклад, вестибюлях, сходових клітинах, коридорах і палатах лікарень, а також інших поверхонь, які зазнають великого навантаження. Схвалена для фарбування приміщенні на підприємстві харчової промисловості.

Характеристики:

Базис: A та C
Кольори: Колірується за каталогами кольорів гами "Тіккуріла Симфонія".
Ступінь блиску: Напівглянцевий
Клас емісії будівельного матеріалу: M1
Витрата: прибл. 5-8 м2/л.
У системі "Луя" – наносити на менше 0,32 кг/м2 при нанесенні у два шари. При цьому мінімальні витрати на один шари - 0,13 л/м2
Тара: базис А – 0,9 л
Тара: базис С – 0,9 л
Розріджувач: Вода
Наноситься пензлем, розпиленням під високим тиском або валиком. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,015 "- 0,021". Допускається розбавляти до 5% за обсягом.
Час висихання при +23°С та відносної вологості 50%: На відлип – 2 години.
Наступні шари можна наносити через 4 години.
Стійкість до миття: Відмінна, витримує понад 20 000 проходів щітки. Стійка до сильних миючих та дезінфекційних засобів, що застосовуються у лікарнях.
Стійкість до хімікатів: Стійка до розчинників, наприклад, до уаіт-спіриту та денатурату.
Термостійкість: 85 °C.
Стійкість до мокрого тертя: 1 клас ISO 11998.
Сухий залишок: прибл. 40%.
Щільність: прибл. 1,2 кг/л.
Захищати від морозу.
Код: 805-серія
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!