Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
  • Шпаклівка CAPAROL Glattspachtel (Akkordspachtel) Fein, 25 кг безпіщанка

Шпаклівка CAPAROL Glattspachtel (Akkordspachtel) Fein, 25 кг безпіщанка

  • Артикул: caparolAkkord
  • Місце виробництва: Caparol
Оцінити
  • Цена: 1 025.00 грн.

Опис
Шпаклівка Caparol Glättspachtel Fein має в основі в'яжучу дисперсію штучної смоли, підходить для оштукатурених, бетонних, дробоструктурних та гіпсових стін та стель. Не містить піску та інших абразивних частинок. Використовується всередині крім вологих приміщень. На гіпсових поверхнях утворює шар яскравістю Q3 та Q4. Поставляється як готової пастообразной суміші білого кольору, розчинник – вода. Шпаклівка дуже зручна у роботі. Екологічно чистий склад має слабкий запах та зручну для нанесення та вирівнювання консистенцію. Основні характеристики складу:
- висока адгезія до основ;
- при затвердінні стає твердою, при нанесенні не сповзає;
- утворює особливо гладку, матову поверхню;
- має дифузійні властивості;
- Важкозаймиста, добре шліфується.
Шпаклівка Капарол Гладьшпахтель Фейн поставляється відрами по 25 кг, не вимагає розведення.
Важливо! Матеріал вимагає швидкого висихання, тому необхідно забезпечити провітрювання приміщення, щоб уникнути відшаровування та набухання. Шпаклівка добре кольорується. Для колеровки використовують CaparolColor (не більше 5% від маси, що тонується), при покритті стелі подальша обробка не потрібна. Наносять суміш шпателем або методом розпилення (допускається розведення водою до в'язкості, що збільшить час висихання), загладжуючи вирівняні ділянки. Можна після висихання ошкурити тонкою шкіркою (із зернистістю 100 і вище), досягаючи ідеально рівної поверхні. При фарбуванні фарбами Caparol та лаками Capacryl ґрунтувати готову ділянку не потрібно, в інших випадках рекомендується ґрунт Caparol-Haftgrund.
Щоб перевірити необхідність ґрунтування при фарбуванні лакофарбовими виробами інших виробників, нанесіть шпаклівку на обрізок гіпсокартону для пробного фарбування. Якщо покриваність низька, краще загрунтувати.
Шпаклівка Caparol Glättspachtel Fein – гарний вибір для дрібних ремонтів та вирівнювання поверхонь стін та стель. Стелі можна далі не обробляти, є можливість шпаклювання кольорувати. На гіпсі утворює гладкий, матовий шар яскравістю Q3 та Q4. Поставляється у готовому вигляді, не потребує навичок штукатурних робіт. Кращий вибір для майстрів-початківців.

Характеристики
Бренд Caparol
Вага 25 кг
Упаковка відро
Основа мінеральна
Витрата на 1м2 (приблизно), 0,5 – 1 кг/м2.
Сполучна Дисперсія штучної смоли
Упаковка Пластикове відро 25 кг
Колір Природний білий.
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!