Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
10% від прибутку передаємо на потреби ЗСУ
  • Шпаклівка Knauf Sheetrock Super Finish 25 кг

Шпаклівка Knauf Sheetrock Super Finish 25 кг

  • Артикул: sm03612
  • Наявність: На складі
Оцінити
  • Цена: 525.50 грн.


SHEETROCK - готове універсальне шпаклювання, до складу входять сполучні вінілові речовини, а також компоненти, які забезпечують більш високу якість, ніж в інших продуктах. Шпатлівки, що мають кремову консистенцію і містять вінілові волокна United states Gypsum Company, мають чудову липкість до поверхні і з ними легко працювати.


Готова до застосування шпаклювальна маса Кнауф SHEETROCK SuperFinish - це готова шпаклювальна суміш, в основі якої вінілове в'яжуче та доломіт, спеціальні добавки, які покращують властивості шпаклівки.


Відповідає вимогам EN 13963 та придатна до використання у цивільному, житловому та промисловому будівництві.


Призначена для створення ідеально гладких та рівних поверхонь у внутрішніх приміщеннях. Нанесення можливе як ручним, так і механізованим способом.


Області застосування готової шпаклювальної суміші:


- нанесення як тонкошарова шпаклівка на:


  • мінеральні будівельні основи: стабільну гіпсову, вапняну, цементно-вапняну штукатурку, бетонні поверхні, вапняну штукатурку, пористий бетон;


Для зберігання необхідно берегти готову шпаклювальну масу від впливу морозу, високих температур та прямих сонячних променів. Під час шпаклювання і до повного висихання матеріалу температура поверхні, яка піддається обробці і повітря в приміщенні повинна становити не нижче + 10ºС.


  • чисті та міцні декоративні штукатурки, лаковані, пофарбовані поверхні або поверхні, обклеєні скловолоконними шпалерами тощо;
  • гіпсокартонні (ГКЛ) та гіпсоволокнисті (ГВЛ) листи.


- для подальшого шпаклювання стиків гіпсокартонних листів, попередньо заповнених шпаклівками Кнауф Уніфлотт (KNAUF Uniflott) або Кнауф Фугенфюллер (KNAUF Fugenfuller)


Термін зберігання 12 місяців. Об'єм відра становить 25 кг (близько 17 л). Витрата матеріалу для подальшого шпаклювання стиків листів Кнауф 0,125 кг/м, для шпаклювання поверхні - 1,5 кг/м.кв. шаром 1 мм


Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!