Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Водорозчинна напівматова та напівглянсова фарба Tikkurila Luja, 9 л

Водорозчинна напівматова та напівглянсова фарба Tikkurila Luja, 9 л

  • Артикул: sm0305
  • Місце виробництва: Tikkurila
Оцінити
  • Цена: 3 600.00 грн.
Тип Tikkurila Luja
Напівматова і напівглянсова фарба на чистому акрилатному сполучному, що має відмінну стійкість до миття і містить протиплесневий компонент.
Область застосування Tikkurila Luja
Tikkurila Luja призначена для фарбування бетонних, зашпатльованих, цегляних, картонних, дерев'яних поверхонь, гіпсових, деревостружкових та деревноволокнистих плит усередині приміщення. Фарбу Tikkurila Luja можна застосовувати для фарбування поверхонь, пофарбованих раніше алкідної фарби.
Tikkurila Luja застосовується для фарбування стін та стель у вологих приміщеннях, у тому числі в приміщеннях лікувально-профілактичних закладах з вологим режимом, а також для стін та стель у приміщеннях, від поверхні яких потрібна стійкість до миття та зносу, наприклад, у передніх, сходових. клітинах, лікарнях тощо.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА Tikkurila Luja
Витрата
Tikkurila Luja
5 – 8 м2/л.
У системі "Луя" - наносити на менше 0,32 кг/м2 = 7,5 м2/л.
Сухий залишок
40%.
густина
1,2 кг/л.
Розріджувач Tikkurila Luja
Вода.
Спосіб нанесення Tikkurila Luja
Tikkurila Luja наноситься пензлем, розпиленням або валиком. При розпиленні Tikkurila Luja під високим тиском застосовувати сопло 0,015 "- 0,021". Допускається розбавляти Tikkurila Luja до 5% за обсягом.
Час висихання Tikkurila Luja
при +23С та відносної вологості 50%
На відліп – 2 години.
Наступні шари можна наносити за 4 години.
Блиск Tikkurila Luja
Напівглянцеві (805-), напівматові (804-).
Базис Tikkurila Luja
А та С.
Колір Tikkurila Luja
Згідно з каталогами «Тіккуріла Симфонія».
Стійкість до миття Tikkurila Luja
Tikkurila Luja відмінна, витримує понад 15 000 проходів щітки. Tikkurila Luja стоїть до сильних миючих та дезінфекційних засобів, що застосовуються у лікарнях.
Хімстоїкість Tikkurila Luja
Tikkurila Luja стоїть до розчинників, наприклад, до уаіт-спіриту та денатурату.
Термостійкість Tikkurila Luja
85 З.
Зберігання Tikkurila Luja
Захищати Tikkurila Luja від морозу.
Тара
базис А – 0,9 л, 2,7 л, 9 л.
базис С – 0,9 л, 2,7 л, 9 л.

ЛУЯ покривна фарба
ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ

Умови при фарбуванні
Пофарбована поверхня має бути сухою. Температура повітря має бути вищою +5С, і відносна вологість повітря менше 80%.
Попередня підготовка
Пофарбована поверхня:
Знежирити та очистити поверхню від бруду та пилу. Нерівності виправити відповідні шпаклівки серії "Престо" або "Спаккелі", висохлу поверхню відшліфувати. Пил від шліфування видалити. При необхідності заґрунтувати універсальну ґрунтовку "Луя" або пофарбувати безпосередньо фарбою "Луя".
Раніше пофарбовані поверхні:
Вимити поверхню розчином "Мааліпесу", потім ретельно промити водою та дати просохнути. Фарбу, що відшаровується, видалити скребком. Тверді, глянсові шари старої фарби відшліфувати до матового стану, пил від шліфування видалити. Нерівності виправити шпаклівку "Престо", висохлу поверхню відшліфувати і пил видалити.При необхідності загрунтувати універсальною грунтовкою "Луя".
Вологе приміщення.
Вінілові шпалери та керамічні плитки повністю зняти. Вимити раніше забарвлену поверхню миючим засобом "Мааліпесу", а цвілі ділянки гіпохлоритним розчином "Хомеєнпоісто". Потім ретельно промити чистої води. Тверді, глянсові шари старої фарби відшліфувати до матового стану, пил від шліфування видалити. Нерівності виправити вологостійкої шпаклівки "Престо ЛВ", висохлу поверхню відшліфувати. Пил від шліфування видалити. Загрунтувати поверхню вологоізоляційної ґрунтовкої "Луя". Забарвлення можна проводити не менше, ніж через 4 години після нанесення вологоізоляційної ґрунтовки.
Забарвлення
Фарбу Tikkurila Luja ретельно перемішати перед застосуванням, при необхідності розводити водою. Наносити Tikkurila Luja пензлем, валиком або розпиленням у 2 шари.
Ремонтне фарбування
Поверхню, пофарбовану фарбою "Луя", можна фарбувати цією ж фарбою "Луя". "Попередня підготовка".
Очищення інструментів
Робочі інструменти промити водою або миючим засобом "Пенселіпесу".
Догляд
Уникати застосування миючих засобів і сильної очистки свіжофарбованої поверхні, так як свіже покриття досягає своєї остаточної твердості і стійкості протягом бл. одного місяця після фарбування. У разі необхідності для очищення покриття в даний період можна застосувати легке очищення вологої м'якої тканини.
Приблизно через місяць після фарбування готове покриття можна очищати неітральними (pH 6-8) миючими засобами за допомогою м'якої тканини або губки. Особливо брудні поверхні можна очищати слабкими лужними миючими засобами (pH 8-10). Після очищення поверхню необхідно ретельно вимити чистої води.
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре