Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
10% від прибутку передаємо на потреби ЗСУ
  • Tikkurila Parketti - Assa Морилка (лак для підлоги) 2,7 л

Tikkurila Parketti - Assa Морилка (лак для підлоги) 2,7 л

  • Артикул: sm2521
  • Місце виробництва: Tikkurila
  • Наявність: На складі
Оцінити
  • Цена: 557.00 грн.

Акрилатна морилка Parketti Assa від Tikkurila для паркетної та дощатої підлоги. Використовується Паркетті Ясся для моріння відшліфованих поверхонь під лак для підлоги Паркетті-Ясся.
Новий колір вашої статі
Морилка Паркетті-Ясся від Тіккуріла допоможе вам швидко і дуже легко змінити колір дощатої або паркетної підлоги. Використовувати її можна для тонування дерев'яних шліфованих підлог перед тим, як покрити їх безбарвним лаком для підлоги Паркетті-Ясся.
Завжди можна відкоригувати природний тон підлоги, щоб в інтер'єрі було оптимальне поєднання з іншими дерев'яними елементами, наприклад: меблями, дверима або віконними рамами. Його можна зробити навіть рожевим, блакитним чи червоним. Завдяки каталогу Тіккуріла «Колеровані лаки для інтер'єрів» можна заколерувати морилку в різні 30 кольорів.
Швидко сохне
Перед початком роботи необхідно обов'язково зробити пробне фарбування, щоб переконатися, що матеріал підібраний правильно. Якщо результат відмінний, наносите морилку Паркетті-Ясся на поверхню підлоги за допомогою флотексного шпателя або широкої кисті у напрямку волокон дерева. Через 3-4 години після нанесення другого шару можна сміливо приступати до лакування.

Тип : Водорозчинна акрилатна морилка.

Область застосування : Призначена для моріння відшліфованих поверхонь під лак для підлоги "Паркетті-Ясся". Щоб переконатися в правильності вибору матеріалу для конкретної дерев'яної поверхні, рекомендується зробити пробне фарбування. Не рекомендується застосовувати, наприклад, на поверхні з алмазної сосни, димчастого дуба та коричневого бука.

Об'єкти застосування : Застосовується для паркетної та дощатої підлоги.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Клас емісії будівельного матеріалу : M1

Витрата :

15-20 м?/л при нанесенні пензлем,

20-25 м?/л при нанесенні шпателем флотексом.

Тара : 0,9 л і 2,7 л.

Розріджувач : Вода

Співвідношення змішування : При необхідності розбавляється водою.

Спосіб нанесення : Наноситься флотексним шпателем або широким пензлем у напрямку волокон дерева.

Час висихання при +23°С та відносної вологості 50%

Від пилу – близько години.

Наступні шари морилки можна наносити через 3-4 години.

Покриття лаком для підлоги "Паркетті-Ясся" можна проводити через 3-4 години після нанесення другого шару морилки.

Сухий залишок : Ок. 10%.

Щільність : 1,0 кг/л.

Зберігання : Захищати від морозу.

Код : 303 6404

Умови при обробці

Дерев'яна поверхня повинна бути сухою, чистою та знежиреною. Температура повітря і поверхні повинна бути +15-20 ° С і відносна вологість повітря -30-80%.

Попередня підготовка

Шліфування та закладення:

Відшліфувати підлогу за напрямом волокон деревини або світла від вікна (шліфувального паперу № 100 або 120). Ретельно видалити пил від шліфування пилососом.

Для досягнення особливого гладкого кінцевого результату, підлогу рекомендується злегка зволожити, наприклад, ганчіркою або губкою. Після висихання відшліфувати дерев'яні волокна, що стали торчком (шліфувальний папір № 230 або механічно шліфувальної сітки).

Моріння

Моріння нової необробленої раніше статі:

Перед застосуванням морилку "Паркетті-Ясся" ретельно перемішати, збовтуючи, щоб не було осаду, і періодично перемішувати під час робіт. Провести пробне фарбування на непомітній ділянці для перевірки кольору. На остаточний колір обробленої поверхні впливають порода, твердість і первісний колір деревини і кількість нанесених шарів.

Наносити тонким шаром флотексним шпателем у напрямку волокон деревини. Роботу рекомендується ретельно планувати, щоб було можливо наносити морилку безперервно від краю до краю оброблюваної поверхні. Дощата підлога можна морити пензлем по одній дошці зараз. Наносити другі шари морилки через 3-4 години після нанесення першого. Моренії підлогу покривають лаком для підлоги "Паркетті-Ясся" через 3-4 години після нанесення другого шару морилки.

Лакування поверхні

Лакування зробити лаком для підлоги "Паркетті-Ясся" відповідно до інструкцій із застосування. Див. технічну специфікацію на лак для підлоги "Паркетті-Ясся". Морену поверхню необхідно завжди захищати лакуванням.

Очищення інструментів

Робочі інструменти вимити водою. Злегка затверділа морилку рекомендується видалити за допомогою миючого засобу для кистеї "Пенселіпесу".

Догляд

Морена і лакована поверхня досягає своєї зносостійкості протягом приблизно одного тижня після обробки. Уникати очищення поверхні в даний період.

Поверхню можна очищати м'якою щіткою або тканиною. Забруднену поверхню можна очищати м'якою тканиною або губкою, змоченими в неітральних (pH 6–8) миючих засобах.

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!