Будмаг
0638017452
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Допомагаємо та підтримуємо ЗСУ
  • Tikkurila Уніка Супер - Unica Super 2,7 л

Tikkurila Уніка Супер - Unica Super 2,7 л

  • Артикул: sm2548
  • Місце виробництва: Tikkurila
Оцінити
  • Цена: 1 300.00 грн.

Доступні кольори : напівглянцеві, напівматові, глянцеві
Уретано-алкідний напівглянцевий лак швидкого висихання Уніка Супер від Tikkurila призначений для лакування дерев'яних поверхонь усередині та зовні приміщенні.
?Швидко висихає
Уретано-алкідний лак швидкого висихання з напівглянсовим ступенем блиску Уніка Супер від Тіккуріла містить компоненти, які уповільнюють жовтіючий вплив УФ-випромінювання сонця на деревину. Колеровані лакофарбові матеріали захищають ефективніше від ультрафіолетового випромінювання, ніж неколеровані.
Лакування човнів з Уніка Супер
Застосовується даний продукт для лакування човнів, а також незакріплене на конструкціях приміщення меблів і підлог, які періодично піддаються помірному механічному та хімічному впливу.
?Широкий вибір кольору
Колірується глянцевий лак Уніка Супер за каталогами "Колеровані лаки для інтер'єрів" та "Валтті". Щоб перевірити колір обов'язково слід робити пробне фарбування на зразку деревини лакованої поверхні. Якщо необхідно отримати більш світлий відтінок, цей лак можна освітлити безбарвним лаком "Уніка Супер" або Уаіт-спіритом 1050.

Тип : Зносостійкий уретано-алкідний лак швидкого висихання. Містить компоненти, що уповільнюють жовті дії УФ-випромінювання на деревину.

Область застосування : Призначений для лакування дерев'яних поверхонь усередині та поза будівлі.

Об'єкти застосування : Застосовується для лакування човнів, підлоги, паркету, дверей, віконних рам та меблів.

Ступінь блиску : Напівглянцевий

Витрата : 12-14 м?/л.

Тара : 0,225 л, 0,9 л, 2,7 л.

Розріджувач : Уаїт-спірит 1050

Спосіб нанесення : Наноситься пензлем або розпиленням.

При розпиленні під високим тиском використовувати сопло 0,009" – 0,013", тобто. 0,230 – 0,330 мм. Допускається розбавити до 10% за обсягом.

Час висихання при +23°С та відносної вологості 50%

Від пилу – 2 години, до відлипу – 6 годин. Наступні шари можна наносити через день. Лак повністю твердне і досягає остаточної зносостійкості протягом прибл. чотири тижні. На висихання впливають повітрообмін, відносна вологість повітря, температура та товщина плівки.

Стійкість до миття : Відмінна при застосуванні звичайних миючих засобів.

Стійкість до хімікатів : Стоївши до бензину, уаіт-спіриту та денатурату, а не устоїв, наприклад, до нітророзчинників.

Витримує рослинні та тваринні жири, мастила та консистентні мастила.

Зносостійкість : Дуже хороша.

Сухий залишок : 48%

Щільність : 0,9 кг/л.

Зберігання : Витримує зберігання та транспортування за низьких температур. У нещільно закритій або неповній тарі лак не витримує тривалого зберігання.

Умови при обробці : Поверхня, що лакується, повинна бути сухою, тобто. вологість деревини має бути меншою за 20 %. Температура має бути вищою +5 °С, а відносна вологість повітря менше 80%. Лакування не можна проводити при прямому сонячному освітленні або у вологу та холодну погоду. Лакування зовнішніх поверхонь проводити так, щоб поверхня л/к плівки встигла висохнути до випадання вечірньої роси.

Попередня підготовка

Нова нелакована поверхня:

Очистити поверхню від бруду та пилу. Витерти дерев'яні поверхні з цінних порід Уаїт-спіритом 1050. Загрунтувати грунтовочним антисептиком "Валтті-Пох'юсте", що піддаються атмосферному впливу поверхні.

Раніше лаковані поверхні:

Вимити поверхню миючим засобом "Мааліпесу", потім ретельно промити чистої води. Лак, що відшаровуються, видалити скребком. Усю поверхню відшліфувати та пил від шліфування видалити.

Лакування

Перед застосуванням лак ретельно перемішати. Для грунтовного лакування нових поверхонь розбавити Уаіт-спіритом 1050 на 20-40 %. Провести покривне лакування 2-3 рівними, тонкими шарами. При необхідності покривний лак можна розбавити до 20%.

Раніше лаковані поверхні не вимагають окремого шару грунтовки, і їх лакувати нерозбавленим лаком в 1-2 шари. Поверхня щоразу злегка шліфувати до нанесення нового шару.

Грунтувальне лакування зовнішніх поверхонь, що піддають атмосферному впливу, завжди проводити глянцевим лаком "Уніка Супер".

Очищення інструментів

Робочі інструменти промити уаіт-спіритом або миючим засобом "Пенселіпесу".

Догляд

Уникати застосування миючих засобів і сильної очистки свіжофарбованої поверхні, так як свіже покриття досягає своєї остаточної твердості і стійкості протягом бл. одного місяця після фарбування. У разі необхідності для очищення покриття в даний період можна застосувати легке очищення вологої м'якої тканини.

Приблизно через місяць після фарбування готове покриття можна очищати неітральними (pH 6-8) миючими засобами за допомогою м'якої тканини або губки. Особливо брудні поверхні можна очищати слабкими лужними миючими засобами (pH 8-10). Після очищення поверхню необхідно ретельно вимити чистої води.

Ремонтне фарбування

Стежити за станом лакового покриття, що піддається атмосферному впливу, і при необхідності зробити ремонтне лакування. Колірований продукт довше захищає поверхню в порівнянні з неколерованим. Ремонтне лакування поверхонь, пофарбованих лаком "Уніка Супер", проводиться лаком "Уніка Супер" або однотипним органорозчинним лаком. "Попередня підготовка".

Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!