Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
 • Декоративна структурна фарба TRIORA, 15 кг

Декоративна структурна фарба TRIORA, 15 кг

 • Артикул: sm0208
 • Місце виробництва: Triora
Оцінити
 • Цена: 745.00 грн.

Декоративна структурна фарба "Тріора"

Переваги фарби "Тріора":

 • ідеальна в'язкість та структурованість;
 • кольорується у кольорувальних студіях "TRIORA";
 • після висихання утворює дуже міцну та еластичну поверхню;
 • стоїть до атмосферних впливів;
 • має відмінну паропроникність.
 • Декоративну структурну фарбу "TRIORA" застосовують для захисно-декоративної обробки фасадних та внутрішніх поверхонь. Також рекомендується для обробки поверхонь з високим експлуатаційним навантаженням. Для створення декоративних ефектів використовують структурні валики, шпателі, а також будь-які підручні інструменти.
  Витрата : ?1,8 кг/м2 при одношаровому покритті. На шорсткої поверхні витрата фарби збільшується. Ступінь блиску: Матова.
  Час висихання: 1-2 години при температурі +20°С та відносної вологості повітря 65%; для фарбування або придатним до повної експлуатації, покриття готове через 8-12 годин, залежно від товщини шару, що наноситься. Застосування фарби Тріора: Високоякісна акрилова фарба "TRIORA" призначена для утворення зносостійких фасадних покриттів із захистом від атмосферних впливів.

  Властивості Triora:

  Декоративна структурна фарба "TRIORA" стійка до агресивного середовища промислових районів, технологічна і нешкідлива в роботі, має гарну покриваність і високу адгезію (прилипання) до основ, має чудову білизну. Після висихання утворює еластичне покриття. Колірується за системою колеровки "TRIORA".

  Склад: Високоякісна акрилова фарба.

  Підготовка основи Triora:

  Поверхня, призначена для фарбування, має бути сухою, знежиреною, без пилу. Старі пласти клейових і вапняних фарб, а також старе покриття, яке погано тримається, слід видалити. Для підготовки основи використовувати ґрунтовку та шпаклівку.

  Спосіб застосування фарби "TRIORA":

  Розріджувач – Вода. При необхідності розбавити чисті води до робочої в'язкості, але не більше ніж 10%. При фарбуванні в жарку вітряну погоду допускається розведення фарби чистої води на 20-30%. При такому розведенні наноситься щонайменше 3 шари фарби.

  Технологія застосування:

  Перед застосуванням фарбу "TRIORA" ретельно перемішати. Фарбу наносити тільки на підготовлену (міцну, вирівняну та прогрунтовану) основу при температурі навколишнього середовища не нижче + 5°С. Нанесення фарби "TRIORA" на непідготовлену основу призведе до зниження якості та довговічності покриття. Нові вапняно-цементні штукатурки фарбувати не раніше ніж через 28 днів з моменту оштукатурювання. Для отримання рівномірного якісного покриття наносити фарбу тільки валиком. При нанесенні фарби "TRIORA" у важкодоступних місцях, а також на невідповідних ділянках використовувати пензель (макловицю). При фарбуванні гладких без шорсткості поверхонь використовувати хутряні валики на тканинній основі середньої довжини ворсу (універсальні валики). Для фарбування шорстких поверхонь і фасадів використовувати хутряні валики на тканинній основі з великої довжини ворсу (валики для шорстких поверхонь або фасадні валики).

  Фарба наноситься "TRIORA" у 2 шари. Наступні шари наносити через 2-4 години після нанесення попереднього.

  Види основ: Застосовується по бетонним, цегляним, оштукатуреним, гіпсокартонним та зашпакльованим поверхням зовні та всередині приміщенні. Якість фарби: Має чудову білизну, після висихання утворює еластичне покриття. Висихання: При температурі 18-22°С та відносної вологості 65% 1-2 години.

  Технічні характеристики декоративної структурної фарби "TRIORA" :

  Стійка до агресивного середовища промислових районів. Застосовується як базовий продукт для колірних установок. Основною її відмінністю від інтер'єрних фарб є підвищена стійкість до атмосферних впливів та еластичність. Витрата: П1 літр на 6-9 м?, При одношаровому покритті.

  Інструмент: Валик, кисть чи агрегат для фарбування. Інструмент миють чистої води безпосередньо після використання.

  Техніка безпеки: Не ковтати, при попаданні в очі промити великою кількістю води, зберігати в недоступному для дітей місці.

  Зберігання: У щільно закритій заводській тарі, оберігаючи від дії вологи та попадання прямих сонячних променів, при температурі не нижче +5°С. Гарантіїний термін зберігання - 12 місяців.

  Оцінити
  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре
  Не знайшли товар на сайті?
  Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!