Будмаг
0919440753
RU | UA
Ціни уточнюйте у менеджерів
RU | UA
Дякуємо і донатимо на наш підрозділ ССО ЗСУ! Допомогаємо!
  • Вологостійка фарба для стін Interior Bath 2.7 л

Вологостійка фарба для стін Interior Bath 2.7 л

  • Артикул: sm0827
Оцінити
  • Цена: 930.00 грн.
Вологостійка фарба для стін
Водно-дисперсійна
Майже без запаху
Відмінна вологостійкість, що містить добавки проти цвілі.
Відмінна стійкість до стирання
Відмінна адгезія до раніше пофарбованих та проблемних поверхонь
Відмінна стоїк до миття
Об'єктами застосування цих покриттів є стіни та стелі в приміщеннях сухого та вологого типу (наприклад, це можуть бути ванні кімнати та санвузли, приміщення лікарень та підприємство громадського харчування). Відмінно підходить дане покриття добре для нових і вже раніше пофарбованих поверхонь з бетону або цегли, а також ДСП, ДВП, оштукатурених, гіпсокартонних, зашпакльованих стін і стель, а також обклеєних шпалерами.
Блиск: Ступінь блиску даної фарби - напівглянцевий.
Витрата 1x: Об'єм 10-12 м2/л - це витрата раніше пофарбовані поверхні, рівні та гладкі; 7-9 м2/л складає на зашпакльовані, гіпсокартонні, ДВП та ДСП поверхні; витрата 3-5 м2/л – на оштукатурені, цегляні та бетонні поверхні.
Тонування: Дану фарбу можна використовувати в її базовому білому варіанті (база А), можна тонувати за спеціальними для цієї фарби колірними картами Tikkurila у світліші відтінки (для бази А) або в темніші відтінки (для бази С).
Базові фарби: Є основні бази A і C.
Робочі інструменти: Традиційними робочими інструментами для цього покриття є звичайні малярні валики, кисть або розпилювач високого тиску, у якого діаметр сопла становить 0,015” - 0,021” або 0,380 - 0,530 мм.
Час висихання: 30 хвилин - фарба висихає на відліп, через 2 години - висихає для повторного фарбування (+23 ° С, RH 50%).
Очищення робочих інструментів. Розріджувач: Розріджувачем даного покриття є звичайна вода. Розбавляти слід із розрахунку трохи більше 10% за обсягом.
Тара: 0,9 л; 2,7 л; 9,0 л.
Оцінити
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Не знайшли товар на сайті?
Зателефонуйте 044-501-45-46 і ми знайдемо!